beta_hgc sonucum lütfen yorum

adana1301 bende hamileymişim canım...
belirtiler doğruymuş yani...
sendemi şubat annesi olacaksın...
maşallah senin değer baya yüksekmiş.
ben adetimin 2.günü test verdim 211.22 çıktı...
5.gün tekrar yaptırdım...771.59a yükselmiş...

canım benim çok sevindim tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün maşallah senin değerinde güzel yükselmiş canım 2 günde en az yüzde yetmiş ikiye katlaması gerekiyormuş Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin benim ikinci gebelik yavrularımızın hepsine sağlıklı sıhatli uzun ömür versin Rabbim :)

canım gebe olma ihtimalin tabiki var dua et bol bol yükselecektir değerin canım hem geç döllenmeyse düşük çıkabilir içini ferah tut iyi düşün iyi olsun canım

sağol canım ..evet değerim ilk kan verdiğimde baya düşükdü.
ona canım sıkılmıştı şükür yükselmiş...
benimde 2. gebelik.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

canım merhaba
sana özelden msj atmıştım hatırladınmı?
benim
12 haziran-- 0.16
15 haziran-- 1.20 oldu kan sonucu
2 gün sonra adet günüm artık pek ümidim kalmadı

canım merhaba
benim
12 haziran-- 0.16

mrb canım benimde ilk değerim 1.2 idi geç döllenme olmuş çok ufakta olsa değerinde artma var ama 10 ve üzeri gebelik diyor yine de umudunu kaybetme bu ay olmasa bile yeni ay yeni umut canım ben oğlumu iki sene beklemiştim ama hiç umutsuzluğa düşmedim Rabbim hayırlı zamanda gönderecek dedik hep eşimle sende böyle düşün canım ve üzme kendini

kızlar malsef bugun kanamam oldu doktr kimyasl gebelik dedi çok üzgünüm

canım herşeyin hayırlısı umarım tez zamanda bebiş haberini alırsın her kadın kimyasal gebelik geçirebiliyormuş farkında olmadan benimde bir keresinde adetim çok gecikmişti 2 haftadan fazla kan testi yaptırmamıştım idrarda yapmıştım tabi negatifti ama sonra kanamam başladı o zaman bu kadar bilgi sahibi değildim tabi belki de kan testi yaptırsam düşük bir değer çıkabilirdi benden iki tane bildiğin biri 3 santimden fazla diğeri daha büyük parça geldi çok şiddetli bir sancıyla beraber eşim güçlükle kanepeye götürdü şimdi düşünüyorumda bende mi o zaman kimyasal geçirmiştim acaba olabilir diyorum tarife uygun gibi yaşadığım o zaman daha bir yıllık evliydim aradan bir sene daha geçtiğinde gebelik haberini almıştım yani diyeceğim şu hiçbir zaman umutsuz olma biz kadınlar neler yaşamıyoruzki her yükün ağırlığı bizim omuzlarımızda benim adım acaba kısır mı diye bile çıkmıştı ama çok şükürler olsunki bunu düşünen insanlara hamilelik haberimi suratlarına karşı söylemiştim utandılar mı bilemem biraz uzun oldu canım üzme kendini herşeyin hayırlısını dileyelim

canım merhaba
benim
12 haziran-- 0.16

canım bana msj atmışsın ama benim msj hakkım yokmuş benim bhcg değerim yumurtlamadan 3 gün sonra 2.00 adetime 5 gün kala 290.0 dı galiba seninki negatif hayırlısı olsun canını sıkma her şeyin bir vakti var ..

canım bu konudaki değerler geçen ayın değerleriydi şimdi benim adetime daha 8 gün var yumurtlamadan sonraki 6. günde 0.82 çıktı bugünde kırmızı ile kahverengi arası leke geldi

güzel haberler almak sevindirici. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inş. Benim de hcg değerim 198 çıktı neden bu kadar düşük çıkar herkesin binli sayılarda 7 gün geciktim kaç haftalıktır sizce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…