Gebeliğe Hazırlık BETA HGC ve hormon testinden anlayanlar bakabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah dediğiniz gibidir yarın çıkacak bakalım Beni de korkuttu açıkcası

canim ya çok üzüldüm doktor tam olarak ne söyledi en son
Ben tabi haberim olmadığı İÇİN çok ilaç içtim rahatsızım sandım kendimi üstüne ev taşıdım düşmüş gibi gözüküyor haftaya gel tekrar bir tahlil yapalım dedi kısmet diyorum vardır bundada bir hayır

Hakkında hayırlısı olsun kuzum dediğin gibi herseyde vardır bi hayır üzülme rabbim en yakın zamanda tekrar nasip etsin insallah .

Hakkında hayırlısı olsun kuzum dediğin gibi herseyde vardır bi hayır üzülme rabbim en yakın zamanda tekrar nasip etsin insallah .
İnşallah canım benim en azından olabiliyormuş onu görmüş oldum artık daha fazla sıkıntıya sokmayacağım kendimi

İnşallah canım benim en azından olabiliyormuş onu görmüş oldum artık daha fazla sıkıntıya sokmayacağım kendimi
Aynen öyle daha dikkat edersin ilaç falan Alma artık kendine de dikkat et bi bakmışsın yine hemen olmus

canim benim kendini suclama ev tasidim ilac ictim diye, dusecegi varsa gunlerce yatsan dusuyor.. hayirlisi neyse o olsun en kisa zamanda saglikli gebelik gecirirsin insallah

Şakın üzülme. Ben kendimi çok suçladım. Üç doktora gittim yanlışlık olabilir mi diye üç doktora da sordum benim yüzümden mi diye. Doktorların üçü de aynısını söyledi. Sağlıklı olsaydı bebeğin tutunurdu diye. Ayrıca doktorlardan biri de demişti hamile kalabiliyorsun bu iyi diye. Bir doktor da bak insanlar hoplaya zıplaya bebek düşürmeye çalışıyorlar, neler neler yapıyorlar sağlıklı olsa tutunurdu. Sağlıklı değilmiş ondan olmuş sen üzülme diye. Ben de sana diyorum şakın üzme kendini.

Cok cok gecmis olsun drgernizi gorunce cok sevnmistm yine de uzulmeyn bu da iyi bir durum en azindan gebe kaldinz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…