Beta hcg yavaş yükselmesi

Bende 2 kimyasal ve başarısız 2 tüp bebekten sonra artık bitti bıraktım dediğim zamanda bu ay hamile kalanlardanımmm
28.08.2023 272
30.08.2023 432
01.09.2023(bugün) 657
Yavaş ilerliyor doktor takip edelim dedi
Böyle olupta sağlıklı gebelik elde eden var mı
Varr ben 🙏 çok şükür bugün 10. Haftamizdayiz

İlk doktorum 2. Betadan sonra sonlandıralım dedi 🥹🥹🥲 daha önce 2 kimyasal yaşadığım için direk adet kanam başladı ve değerlerim düşüşe geçmişti bunda kabul etmedim ve ısrarla beta takibi istedim ve doktorumu değiştirdim nedense içimdeki his bu sefer çok iyi

İlk doktorum 2. Betadan sonra sonlandıralım dedi 🥹🥹🥲 daha önce 2 kimyasal yaşadığım için direk adet kanam başladı ve değerlerim düşüşe geçmişti bunda kabul etmedim ve ısrarla beta takibi istedim ve doktorumu değiştirdim nedense içimdeki his bu sefer çok iyi
Hadi inşallah canım sende güzel haberi alırsın en yakın zamanda insallahh 🥰🙏 bidahaki kan tahlili ne zaman bir de vajinal bakıldı mı hiç bu süreçte

Bende 2 kimyasal ve başarısız 2 tüp bebekten sonra artık bitti bıraktım dediğim zamanda bu ay hamile kalanlardanımmm
28.08.2023 272
30.08.2023 432
01.09.2023(bugün) 657
Umarım dilediklerinize kavuşursunuz benimde;
17 temmuz 2. Tüp bebek denemem tek blast embriyo transferim oldu
28 ağustos yani doğum günümde test vermemi söylediler sonuç 396 çıktı
Laboratuvar teknikeri olduğum için arkadaşlarıma ertesi gün tekrar kan verdim 670 çıktı
Ve son olarak 31 ağustos ta 1642 çıktı
Henüz birşey bilmiyorum pazartesi randevu aldım doktora gidicem ama kese için erken sanırım bu arada çalıştığım yerdeki doktor arkadaş eğer ikiz değilse kızdır dedi çünkü kızlarda çok artarmış beta

Hadi inşallah canım sende güzel haberi alırsın en yakın zamanda insallahh 🥰🙏 bidahaki kan tahlili ne zaman bir de vajinal bakıldı mı hiç bu süreçte
Pazartesi yeni doktora gidicem o zaman muhtemelen alttan bakılır kendi doktorum alttan falan hiç bakmadı ilaçla sonlandırma derdine

Umarım dilediklerinize kavuşursunuz benimde;
17 temmuz 2. Tüp bebek denemem tek blast embriyo transferim oldu
28 ağustos yani doğum günümde test vermemi söylediler sonuç 396 çıktı
Laboratuvar teknikeri olduğum için arkadaşlarıma ertesi gün tekrar kan verdim 670 çıktı
Ve son olarak 31 ağustos ta 1642 çıktı
Henüz birşey bilmiyorum pazartesi randevu aldım doktora gidicem ama kese için erken sanırım bu arada çalıştığım yerdeki doktor arkadaş eğer ikiz değilse kızdır dedi çünkü kızlarda çok artarmış beta
Değerlerin çok güzel maşallah inşallah hayırlı haberlerini alırız ben artık yaş dolayasıyla (41)artık bıraktığım noktada sürpriz oldu vardır bunda da bir hikmet 🙏🙏🙏❣️

Merhaba, ben 17temmuzda transfer oldum , 11agustosta keseyi ve yolk sacı gördük çok şükür. 23agustosta kalp atışı için gideceğiz 🙏🐣merak etmeyin bence benim 11. Gün betam 137 , 13. Gün 613 du , biraz düşük başlayınca ben acele etmemeye calsiiyorum görmeyince korkarım diye. Şimdi bu hafta 7+ olacağım diye tahmin ediyorum. İnşallah duyarız hepimiz🫀
23 ağustosta yani 8+0'da bebeği gördük kalp atışını duyduk. Dr yine moral bozdu kese küçük ve iki hafta kritik diye 🤔

28.08.2023 272
30.08.2023 432
01.09.2023(bugün) 657
Ben varım 🤗
Son adet 5 temmuz ama tüp bebek olduğu için dr 28 haziran sayıyor. 17 temmuz embriyo tranferi 9.Gün beta hcg 130 11.Gün 230 14. Gün 1267, 7 ağustosta kese muayenesi oldu dr umut vermedi %50 boş olabilir kendinizi kaptırmayın kese küçük dedi. Ve 23 ağustosta geçte olsa 8+0'da bebeği gördük kalbini duyduk. Yani benim de yavaş ilerledi dr çok umutsuzdu ama Rabbım nasip etti. Kendini strese sokma. Bebeğin seninledir inşallah 💞🤲

Ben varım 🤗
Son adet 5 temmuz ama tüp bebek olduğu için dr 28 haziran sayıyor. 17 temmuz embriyo tranferi 9.Gün beta hcg 130 11.Gün 230 14. Gün 1267, 7 ağustosta kese muayenesi oldu dr umut vermedi %50 boş olabilir kendinizi kaptırmayın kese küçük dedi. Ve 23 ağustosta geçte olsa 8+0'da bebeği gördük kalbini duyduk. Yani benim de yavaş ilerledi dr çok umutsuzdu ama Rabbım nasip etti. Kendini strese sokma. Bebeğin seninledir inşallah 💞🤲
Benim kimyasala döndü maalesef hanımlar değerim düşmeye başladı ve kanam geldi kısmet artık Rabbim büyük 🙏🙏❣️

Merhaba benim de 5. Gün embriyo transferi ile süreç başladı beta hcg
9. gün 73,3
11. Gün 115
13. Gün 168 çok üzüldüm doktorum ilaçları bırakmamı 10 gün sonra kontrole gelmemi söyledi dış gebelik olduğunu düşünüyor bana umut odunuz 💐 siz süreçte ilaçlarınıza devam etmiş miydiniz

9. gün 73,3
11. Gün 115
13. Gün 168 çok üzüldüm doktorum ilaçları bırakmamı 10 gün sonra kontrole gelmemi söyledi dış gebelik olduğunu düşünüyor bana umut odunuz 💐 siz süreçte ilaçlarınıza devam etmiş miydiniz
Benimde ilaçlarımı kestirmisti 3 gün sonra kontrole çağırmıştı canım o gün hem beta güzel yükselmişti hemde minik kese görünmüştü 🤲 seninde benimle aynı hemen hemen değerlerin inşallah seninde olumlu olur canım

9. gün 73,3
11. Gün 115
Buarada 10 gün uzun bi süre bence öncesinde tekrar git ilaç da kullanmicaksin çünkü

Benimde ilaçlarımı kestirmisti 3 gün sonra kontrole çağırmıştı canım o gün hem beta güzel yükselmişti hemde minik kese görünmüştü 🤲 seninde benimle aynı hemen hemen değerlerin inşallah seninde olumlu olur canım
Sağol canım inşallah gerçekten şuan en çok umuda ihtiyacım vardı

X