Beta hcg raporumu bilenler yorumlayabilir mi acaba?

Merhaba canım şüphelerim de yanilmamisim test yaptım bugün hamileyim burdan paylaşmak istedim sizlerle

Çok sevindimm çoook. Neler yaşadınız erken gebelik belirtiisi
Öncelikle adetime henüz 11 gün vardı burda da paylaşmıştım ama sırt ağrısı çekiyordum süt renginde akıntım kahverengi lekelenme hafif baş dönmesi özellikle anı şekilde ayağı kalktığımda oluyordu meme ucunun belirginlesmesi ve koyulasmasi mavimsi damarların giguslerde belirginlesmesi iştah artışı sık sık idrara çıkma halsizlik geceleri uyumama gündüzleri uyanamama kasıklarda hafif batmalar yemekten sonra kusma isteği bunların hepsi adetime henüz 11 gün varken yaşadım kan testi yaptım 1.17 yani negatif çıktı ama neredeyse emindim doktor negatif dynce bile inanmadım adetimin geçmesini bekledim ve idrar testi yaptım ikinci çizgi çok net ve koyu çıktı hemen gidip kan testi yaptım pozitif çıktı demem o ki adetinizin geçmesini bekleyin çok Zor beklemek ama bnm gibi hayal krklqna uğramamak için bekleyin derim rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah 2 ay arayla iki düşük yaptım biri 4 aylıktı ama düşükten 1 ay sonra tekrar hamile kaldım hiçbir ilaç vede bitkisel tedavi kullanmadan uvulasyon takibi yapmadan sadece şunu öneriyorum ilişkiden sonra asla ayağı kalkmadim yarım saat yastık yöntemini kullanarak ayaklarımı kaldırdım 3 gebeligimde de aynı yöntemi kullandım ve oldu adetim bittikten 1 gün sonra oldu hemde âdet bitiminde de hamile kalma şansımız oldukça yüksek tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar benim adetime henüz 11 gün vardı ve tüm gebelik belirtileri mevcuttu kan testi yaptım sonuç negatif çıkmıştı ama emindim neredeyse adetim gecikti ve test yaptım doktora da gittim hamileymisim yardımlarınız için çok teşekkür ederim rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu duyguyu

Siz baya bütün belirtileti yaşamışssınz benmde bat a 9 gün var hiç bir belirtim uok hayırlısı

Siz baya bütün belirtileti yaşamışssınz benmde bat a 9 gün var hiç bir belirtim uok hayırlısı
Yaşadım evet bütün belirtiler vardı ama sanki ben piskolojik olarak öyle hissediyorum dye kandryrdm kendimi hani çok istiyorum ya kessin bana öyle geliyor kafasindaydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…