Beta hcg raporumu bilenler yorumlayabilir mi acaba?

merhaba, adetime 3 gün kala belirtiler doğrultusunda kan verdim. bu sonuca göre hamile miyim, bilen bilgilendirebilir mi beni?

Eklentiler

• 71728388-36E5-47B3-B488-47186E41BF49.jpeg
    71728388-36E5-47B3-B488-47186E41BF49.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 231
Değer birkaçgün sonra artıyorsa 1 hafta bekleyip yine kan verin ama değer düşüyorsa kimyasal gebelik yaşıyorsunuz demek buda vücut yumurtayı beğenmedi ve attı anlamına gelir. Kimyasal gebelik düşukten sayılmaz.değer arttı 1 hafta beklediniz değeriniz 1500 üzerine çikarsa kese gözükecektir kese gozüktükten sonra 1 hafta daha bekleyeceksiniz ve kalp atışı duyulacak kalp atışı duyulmazsa kese boştur ve kürtaj yapılır tabi kesenin gozükmeside önemli kese gozükmezse dış gebelik olabilir ve ilaçla düşük yaptırılır yani birkac hafta kesin gebelik icin beklemeniz gerekiyor

Değer birkaçgün sonra artıyorsa 1 hafta bekleyip yine kan verin ama değer düşüyorsa kimyasal gebelik yaşıyorsunuz demek buda vücut yumurtayı beğenmedi ve attı anlamına gelir. Kimyasal gebelik düşukten sayılmaz.değer arttı 1 hafta beklediniz değeriniz 1500 üzerine çikarsa kese gözükecektir kese gozüktükten sonra 1 hafta daha bekleyeceksiniz ve kalp atışı duyulacak kalp atışı duyulmazsa kese boştur ve kürtaj yapılır tabi kesenin gozükmeside önemli kese gozükmezse dış gebelik olabilir ve ilaçla düşük yaptırılır yani birkac hafta kesin gebelik icin beklemeniz gerekiyor
Dedigim bilgileri bu doktordan izlerseniz sizin icin daha aciklayıcı olur

Merhaba arkadaşlar benim adet tarihime henüz 11 gün var kan testi yaptım bugün sonuç 1.17 çıktı sizce gebelik var mı

2 düşükten sonra umutlaniyorum işte 4 aylık oğlum karnimda oldü ogunden beri çocuk için uğraşıyorum ama bütün belirtiler var hissediyorum okadar pozitif çıkacağına inaniyordum ki çok üzüldüm
hepimiz öyle şeylere umutlanıyoruzki. kötü bi koku duysak midemiz bulansa acaba diyoruz. bi gaz sancımız olsa yok kasık ağrısımı diyoruz. normalde farketmediğimiz bütün belirtiler bize hamilelik belirtisi gibi geliyor. adete 11 gün varken döllenme bile tamamlanmamış olabilir. sakin olup beklemek lazım vücudunuzu strese sokmayın.

Merhaba arkadaşlar 1 yıldır evliyim ocak ayında kimyasal gebelik yaşadım. Bu aydan çok ümitliydim. Adetime 5 gün kala kan testi 0.200 çıktı 🙄 3 gün kaldı adete. Böyle bir durum yaşayan ve hamile olduğunu öğrenen var mı

Kızlar bu sabah idrar testim de böyle çıktı 2 gün kala 🙄

Eklentiler

• D64F6BFD-1CF4-4898-9ECF-2CC32FA39A71.jpeg
    D64F6BFD-1CF4-4898-9ECF-2CC32FA39A71.jpeg
    38,4 KB · Görüntüleme: 127
X