Beta Hcg Kesin Sonuç Mu??

bence güzel örneğin benim değerim 4- 5 gün geçtiğinde 500 civarıydı bu fena işte. ama seninki iyi gibi. doktora gitsen keseni de görürsün bence çünkü ben 500lerdeyken görmüştüm. tebrik ederim :)

saol cnm ıcım rahatladı ya.hatta ben ikiz olabılırmı acaba dedım ama kan degerınden bellı olmas demıı

ya o korku biliyorum hep sürecek iyi ki var hayatta endişeler ki bunlar bizim hep temkinli ve tedbirli olmamızı sağlıyor. böyle davranarak eminim güzel ve bilinçli bi hamilelik geçireceksin. izin ver korku kalsın ve onu izle bak bi süre sonra heyecana dönüşecek

yok aslında ikizler pek belli olmuyor ki o durumlarda 10.000 falan oluyormuş hemen. ama seninki 2000 civarı. muhtemelen tek bebek. bi haftaya kalmaz bebeği usg de görürsün kalbini dinlersin. canım yaaaa bebek işte ümit dolu

hayırlı olsun canım inşallah kolay ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin..

ya o korku biliyorum hep sürecek iyi ki var hayatta endişeler ki bunlar bizim hep temkinli ve tedbirli olmamızı sağlıyor. böyle davranarak eminim güzel ve bilinçli bi hamilelik geçireceksin. izin ver korku kalsın ve onu izle bak bi süre sonra heyecana dönüşecek

COK COK güsel yamısınn o korkum heyecan olcak demekk bayıldım ya:teselli: onu gormeden rahat edemem kesın bu ama.su yanma hıssım korkuotuo acaba neden oluo dıe kendımı yıyorum hatta usutuyormuyum acaba dıorum

COK COK güsel yamısınn o korkum heyecan olcak demekk bayıldım ya:teselli: onu gormeden rahat edemem kesın bu ama.su yanma hıssım korkuotuo acaba neden oluo dıe kendımı yıyorum hatta usutuyormuyum acaba dıorum

şimdi hamilesin ya hep kendini dinliyorsun ondan oluyor öyle. normal zamanda yaşasan bunu hiç korkmazsın yarına da geçer. tedirgin olma bak 1 hafta sonra rahatlayacaksın. hem zaten şimdi de rahatla çünkü eğer sende ya da bebekte bi sorun olsa bu kadar erken zamanda hcg bu kadar yerinde olmazdı. ama rahatla dememeli aslında kimse ki her adım attığında aklına gelsin ve mutlu ol :)

X