Beta Hcg düşük artış

Busra369

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
279
74
Merhaba kızlar 22 Haziran idrar testinde silik çizgi gördüm o gün saat 18:45 gibi kan verdim Beta hcg değerim 50 çıktı.
23 Haziran'da adet olmam gerekiyordu şuan 5 gün gecikmem var.Bugün tekrardan kan verdim Beta hcg 170 çıktı.Doktor yavaş ilerlediğini düşükle sonuçlanabileceğini söyledi.2 kere üst üste kimyasal gebelik yaşadım o yüzden tedirginim ama bu şekilde beta hcg değeri yavaş ilerleyip sağlıklı gebelik süreci yaşayan ya da bilgisi olan var mı acaba?

5 gün sonra 170 olması pek iç açıcı değil maalesef o şekilde olup sağlıklı ilerleyene şahit olmadım hiç ne yazık ki

sağlıklı değil maalesef. 5 günde ancak 3 katı artmış. benim doktorum düsük değerlerde 2 katı artış bekliyoruz demisti. değer bin-ikibinlere çıkınca artış yavasşayabilir normal demişti. yani pek sağlıklı görünmüyor sizinki

Tam 5 gün olmadı aslında cuma sabah 9:30da verdim.50 çıktığında pazar günü akşam 7ye doğru vermiştim
Yani 2 gun sonra verdiğin kan 170 geldiyse kötü değil normal bir artış olmuş ben 5 gun sonra verdin de 170 geldi zannettim yazdıgın o şekilde anlaşılıyor

Yani 2 gun sonra verdiğin kan 170 geldiyse kötü değil normal bir artış olmuş ben 5 gun sonra verdin de 170 geldi zannettim yazdıgın o şekilde anlaşılıyor
4 buçuk günde 50den 170e yükselmişti.Dün sabah 11 gibi tekrardan kan verdim sonucun 1051 çıktı,cuma sabahı 170 çıkmıştı baya yükselmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…