beta hcg değerim

MeryemNeva

Canımm Oğlumm
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
979
1
kızlar merhaba.adetim gecikeli üç gün oldu.kan testi yaptrdım.değerim 127.57 çıktı.üç gün geçmesine rağmen değer dşük değil mi sizce..
yardımcı olurmusunuz.daha önce bir düşük yaşamıştım.korkuyorum ne yapayım:gitme:

benim 3 günden sonraki degerim 270 ti belki sana yardımcı olur canım ama üzülme belkide aniden yükselir şimdi stres yapmaman önemli

Norma giden bir gebelikte B-hCG değerleri aşağıdaki gibidir.

Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

canım bekle belkide üstüne 1 hafta daha geçsin değerlerin artar bence...

ama işte o degerler cok saglıklı gebelikler için embriyo saglıklı ise yani benim en basından belliydi mesela ama doktorun dili varmadı söylemeye işte ama düşük yaptım dün

mehlika bence sen yarın doktora git eger daha öncede düşük yaptıysan önlem alınır ihmal etme yarında tekrar tahlil yaptır yükseldiğini görünce moral olarakta keyfin yerine gelir

Serıncım sen dÜŞÜk mÜ yaptın ??
Vallahı Çok ÜzÜldÜm yaa ve Çok ŞaŞırdım..
Canım benım yaa...

dün sabah evet maalesef olmadı ya 4 seneden sonra tam dedik sonunda oldu diye sevincimiz kursagımızda kaldı
ağrım vardı biraz geceden sabahta uyandım ki 2-3 damla kan geldi işte sonuc kötü

dün sabah evet maalesef olmadı ya 4 seneden sonra tam dedik sonunda oldu diye sevincimiz kursagımızda kaldı
ağrım vardı biraz geceden sabahta uyandım ki 2-3 damla kan geldi işte sonuc kötü

geçmiş olsun canım çok üsüldüm :KK43: ALLAH bi daha yaşatmasın inş ve en kısa zzamanda meleğine kavuştursun seni... :1hug:

amin canım ya inşallah cok istiyorduk hatta esimi ilk defa bu kadar üzgün gördüm dahada üzüldüm senağlama

bilmiyorum ki serincim inş..yılmadan usanmadan devam ederiz bu yolda....

X