beta hcg değerim

evet canım ilki düşükle sonuçlanmıştı.
ben zaten dün evde idrar yaptım pozitif çıktı silkti.bugün doktoruma gdip durumu söyledim adetim gecikeli üç gün oldu dedim.kan testi ypalım dedi.dğer bu çıktı.pozitif dedi.byramdan sonra gelrsin kontrole dedi..

bayramdan sonra mı? sacmalamıs bence insan 1 hafta sonra der sen baska bir doktora git olurmu öyle bana 2 pazartesi gittim cuma gel demişti

olur olur gulde bende hep öyle derdim artık umudumuz yoktu ve hiç ummadıgımız anda oldu kısmet değilmiş orası ayrı ama gebelik elde ettim mi ettim demek olacak bunu öğrendik

7 haftalık flandı kalp atışı duyulmadı.alındı.ama birde şu var.bu ay adetim bittikten sonra 10gün birlktelik olmadı dha sonra oldu.şehir dışındaydım o yüzden.geç döllenmede olabilir.

herşeyin hayırlısı serincim:))
mehlikacım bence sen çok telaşlanma ama yine de başka bir doktora görün serinin de dediği gibi...

7 haftalık flandı kalp atışı duyulmadı.alındı.ama birde şu var.bu ay adetim bittikten sonra 10gün birlktelik olmadı dha sonra oldu.şehir dışındaydım o yüzden.geç döllenmede olabilir.

canım kalp atışlarını duyamadık dedin ya benimde ilk gebeliğim öyle olmuştu sana sebep olarak bişi gösterdilermi yada yapman gereken tahlil falan önerdiler mi?

ilk olduğu için grek yok dedi doktorum.fkat eşim biz yaptıralım diye diretti ve tahlilleri doktorumdan isteyip yaptırdık.çok şükür bişi çıkmadı.sebebi yok dedi.gnelde birçok gbelikte olur dedi.

mehlika gec döllenmede olabilir ,hiçbir sorunun olmayıpta cok saglıklı bir gebelikte olabilir ama sen yinede yarın tekrar tahlil yaptır ve doktora git riske atmaya ne gerek var canım bak cok zor hamile kalan hanımlarız hepimiz sen bunu yakalamısken degerlendir :Saruboceq: allahım yarın senin yüzünü güldürsün alacagın sonucla

ilk olduğu için grek yok dedi doktorum.fkat eşim biz yaptıralım diye diretti ve tahlilleri doktorumdan isteyip yaptırdık.çok şükür bişi çıkmadı.sebebi yok dedi.gnelde birçok gbelikte olur dedi.

t.ederim canım cvp verdiğin için ...d um banada istersem yaptırabileceğimi söyledi ama ben yaptırmadım yaptırsammı diyorum ama pek de içimden gelmiyor çünkü zaten olmuyor ...

mehlika gec döllenmede olabilir ,hiçbir sorunun olmayıpta cok saglıklı bir gebelikte olabilir ama sen yinede yarın tekrar tahlil yaptır ve doktora git riske atmaya ne gerek var canım bak cok zor hamile kalan hanımlarız hepimiz sen bunu yakalamısken degerlendir :Saruboceq: allahım yarın senin yüzünü güldürsün alacagın sonucla
evt.tekrar kan testi yaptırıp rhatlayayım.inş.bir problem yoktur..Allah hayırlı sağlıklı gbelikler nasib etsin hepimize.

hakkına hayırlısı mehlikacım inşaallah bebeğin sana tutunur ve bırakmaz:))

yarın yaptıracağım inş.bugün bi arkadşla konuştum onun 10 gün geçmiş dğeri 97flan inş bir problem yoktur

X