Beta hcg 15

OBM95

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
215
91
29
Merhaba kızlar,
Geçen ay betam 20 idi 2 gün sonra yeterli artmayıp 30 olmuştu ve kimyasal gebelikmiş, reglm o sebeple 4 gün gecikmişti. 4 gün sonunda regl oldum beta hcgler sıfırlandı.
Bu ay da sat 9 eylül, bat 6 ekim. Bugün regl olmayınca kanda baktırdım 15 çıktı şükür.
Fakat tedirginim yine kimyasal mı diye. 1 gün gecikmesiyle 15 az mı acaba. Böyle olup düzene giren var mı?
Belirtiler aynı regl olcakmış gibi. Kasığı geçtim kalçam bile ağrıyo öyle diyim :)) ama sürekli bir ağrı değil ara ara gelip giden türden
Bir de kimyasaldan dolayı döngüm 4 gün atmıştıya. Onu sayarsam 10 ekim aslında bat. Ama rutinden gidersem hep 27dir. Ozaman 6 ekim

Merhaba kızlar,
Geçen ay betam 20 idi 2 gün sonra yeterli artmayıp 30 olmuştu ve kimyasal gebelikmiş, reglm o sebeple 4 gün gecikmişti. 4 gün sonunda regl oldum beta hcgler sıfırlandı.
Bu ay da sat 9 eylül, bat 6 ekim. Bugün regl olmayınca kanda baktırdım 15 çıktı şükür.
Fakat tedirginim yine kimyasal mı diye. 1 gün gecikmesiyle 15 az mı acaba. Böyle olup düzene giren var mı?
Belirtiler aynı regl olcakmış gibi. Kasığı geçtim kalçam bile ağrıyo öyle diyim :)) ama sürekli bir ağrı değil ara ara gelip giden türden
Bir de kimyasaldan dolayı döngüm 4 gün atmıştıya. Onu sayarsam 10 ekim aslında bat. Ama rutinden gidersem hep 27dir. Ozaman 6 ekim
Canım benmde aynı 6 ekim bat 4 ekimde 14.5 çıktı bugün yine verdim bekliyorum sonucumu önemli olan değerin azlığı çokluğu değil sağlıklı artması 🥰 ben ilk verdiğimde 2.4 dü 2 son sonra 14.5 olmuştu. Yani sende reglden önce verseydin düşük çıkardı yine. Pozitif düşün stres yapma kendine 🌸❤️

Canım benmde aynı 6 ekim bat 4 ekimde 14.5 çıktı bugün yine verdim bekliyorum sonucumu önemli olan değerin azlığı çokluğu değil sağlıklı artması 🥰 ben ilk verdiğimde 2.4 dü 2 son sonra 14.5 olmuştu. Yani sende reglden önce verseydin düşük çıkardı yine. Pozitif düşün stres yapma kendine 🌸❤️
Ay evet inşallahh 🥹💞 sağlıkla gelsin bebişlerimiz canım çok sağ ol yazdığın içinn

Merhaba kızlar,
Şuan benimde öyle ya nasıl ağrım var anlatamam niye böyle olur acaba

Kimyasaldan hemen sonra mi hamile kaldiniz acaba eylülde benimde kimyasaldı

Evet canım. Bundan bi önceki kimyasaldı regl olup bitti temizlendi şimdi tekrar gebeyim Allah ın izniyle. Kimyasaldan sonra hemen tutuyormuş öyle diyorlar
Bende kimyasal oldum kimyasaldan sonra da hsg çekildim inşallah bana da nasip olur

Kesinlikle olacak güzelim. Hsg den sonra tüpler de açılıyormuş çok sağlıklı bir gebeliğin olacak inan banaa
İnşallah kuzu hatta yumurtlama bile geç oldu cuma günü yumurta beyazi gibi akıntım oldu dünde pik gördüm

Eklentiler

• IMG_0327.png
    IMG_0327.png
    313,6 KB · Görüntüleme: 20
Beta hcg 22 ile ogrenmistim..yani deger az diye dusunmeyin, benim regl gunume vardi ama pcos oldugu icin günü duzenli degildi cok sukur suan 3 yasina girecek rabbim sizlerede nasip etsin

X