Beta hcg 1.7 ??????

nevy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
265
0
slm kızlar uzun bir zamndır girmiyorudum...
düşük yapmıştım temmuz ayında
bu ay korunmayı bıraktık
ve bugün 1.7 çıktı
kürtaj sonrası sıfırlandımı bilmiorum
ondan bi kalıntı filan olurmu
böyle bişiy yaşayan varmı
yazarsanız sevinirim....

Merhaba cnm. Kürtaj sonrası ssen kontrole gıtmedınmı once onu sorayım..
6 7 ay gecmıs hemen hemen Kalıntı falan kaldıgını sanmıyorum
Neden boyle bı seye kapıldınkı 1.7 gebelık yok demek

ya hemşire arkadaş sordu kürtaj sonrası test yaptırdınmı die öle bi paniye kapıldım.
1.7 yede ne biliyim sewndim işte ama daha reglime 2 hafta var çok yeniidir belki die düşündüm
belki yükselir...:=)))

haa kürtaj sonrası gittim ama kan testi yapmadı doktorum ultrasonla baktı için temiz dedi okdar..

kurtajlık bısı yok bence cnm :))
belkı gec dollenme falan oluyordur regln gelmezse 5 6g un sonra tekrar baktır ınsallah tutunur :))
Bende beklıyorum bakalım 2,9 cıkmıstı benımde bhgc

ya inşaalahh hayırlısıyla olur :)) seninkine ne dedi doktorun ben acil girişi yaprırdım onun için doktora filan sormadım sende durum ne reglin geçtimi? buarada

ya inşaalahh hayırlısıyla olur :)) seninkine ne dedi doktorun ben acil girişi yaprırdım onun için doktora filan sormadım sende durum ne reglin geçtimi? buarada

Tatlım benım Ocak 22de adetım 7 gun gecıkmeyle lekelendım sadece
hala gögüsler füze gibi damarlarım cıktı :S
uzayan beyaz akıntım gelıyor kokusuz kasıntımda yok
kasıklarımda batma var ayrıca
ıdrar testım negatıftı en son adetımde yapmıstım bıdahda yapmadım
kan yaptırdıgımdada 2,9 du beklıyorum :KK70:

hımmm ozamn dikkat et dinlen adet gecikmesinden sonra akıntı tutuanma
kanaması diolar inşallh hamilesindir canım:))

hımmm ozamn dikkat et dinlen adet gecikmesinden sonra akıntı tutuanma
kanaması diolar inşallh hamilesindir canım:))

İnşallah Canm bakalım bebiş istiyoruz ama Veren Rabbimö bizede veriri inşallah senın
bebiş varmı yada istiyormusun

yok bizde istiyoruz 1.5 yıl oldu evleneli işte 7.ayda 1,5 aylıktı bebeğimiz olmadı 6 ay filan gçti artık yeniden olsun istiyoruz hayırlısı artıkk:))

yok bizde istiyoruz 1.5 yıl oldu evleneli işte 7.ayda 1,5 aylıktı bebeğimiz olmadı 6 ay filan gçti artık yeniden olsun istiyoruz hayırlısı artıkk:))
İnşallah olur cnm test yaptım bende bugun negatıf cıktı :KK43: cok uzuldum su an

idrar mı yoksa kan tahlilimi verdi yanlış hatırlamıyorsam 2 küsürdü ilk idrar yaptıysan onda regl gününden 10sonra çıkıyor kanda tahlilinde ama çıkıo...
hayırlısı olsun ama olmadıysada inşallah marta ne kadar süredir istiyorsunuz?

idrar mı yoksa kan tahlilimi verdi yanlış hatırlamıyorsam 2 küsürdü ilk idrar yaptıysan onda regl gününden 10sonra çıkıyor kanda tahlilinde ama çıkıo...
hayırlısı olsun ama olmadıysada inşallah marta ne kadar süredir istiyorsunuz?

Canım benim bugün idrar testi mi yaptım ilk başta hiçbir şey çıkmadı 10 dakika sonra ikinci çizgi silik ti. Sok oldummmm sabah gittim test aldım negatif kafam karıştı :KK43: dipteyim kan testi verdim saat bes gibi çıkac cok meral içindeyim

hayırlısı olsun haber verirsinn artık
güzell haber gelir inşallah
olmasada sakın sıkma canını
rabbim en hayırlısını versinnn

bozma moralını moral cok onemlı dua et bol bol canım inşallah neler neler paylasacaksın ne mutluluklar sakıınn uzulme bak sakın umudunu kaybetme hıc:KK20::KK20::KK20::KK20:

haklısın canm :)
Ama cok enteresan yaptıgım 2 test poztıf cıktı ya
doktor adetın gecerse yıne gel dedı cok fena uzuldum Snra eşime anlattım
Sende vardı bı haller zaten dedı :KK70:
Aksam eve gelırken cıcek falan almıs uzulme daha cok yenıyız dıyor

X