Beta HCG 0.100 cikti

lkjhg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
111
24
24
Kızlar merhaba normalde 6 Haziran'da adet olurum ama bu ay olmadım doktora gittim muayenede birşey yok Garanti olsun diye kan testi vermemi istedi ondada 0.100 cikti estradiol E2 hormonum çok yüksek çıktı ilaç verdi ben bundan oncede yaptiridim farklı sayılar olurdu kafamda soru işareti kaldi acaba yükselme olurmu benim gibi aynı durumu yaşayıp beta yukselen oldumu

Yani bilmiyorum ama bu rakam gebelik değil benim normal değerim bile 1.20 çıkıyo

Negatif bu değer benim de 1.20 çıktığı zamanlar olmuştu ama adet olmuştum sonrasında

Maalesef 10 altı gebelik değil.

Benim de hep 0.0 çıkardı bu ay .100 çıktı ama reglden sonra. Reglim 5 gün gecikti. Reglden sonra hastaneye gittim kist falan mı oldu acaba diye doktor beta istedi ( 0.100-- ) şeklinde çıktı. Ama bir daha hastaneye gitmedim. Yani yükseldi mi düştü mü bilmiyorum. Cuma günü cuma günü tekrar test vereceğim.

Benimde reglim 5 gün gecikmisti test verdim o yüzden ama 0.100 çıktı bir hafta olacak doktora gideli hala adet olmadım bekliyorum

Ben 1 hafta bekleyip tekrar test yapacağım burda okuduğuma göre böyle olup 1 hafta 10 gün kadar sonra hamile olduğunu öğrenenler olmuş. Geç döllenme olabiliyormuş

Benimde reglim 5 gün gecikmisti test verdim o yüzden ama 0.100 çıktı bir hafta olacak doktora gideli hala adet olmadım bekliyorum
Ben 1 hafta bekleyip tekrar test yapacağım burda okuduğuma göre böyle olup 1 hafta 10 gün kadar sonra hamile olduğunu öğrenenler olmuş. Geç döllenme olabiliyormuş

Ayy hadi inşallah yükselir ya varmı bir belirtin
Ya belirti aramıyorum ben çünkü psikolojik de olabilir. Ama kasık ağrım ve yoğun akıntım var. Belki yumurtlama dönemindeyim diyedir. Gebelik belirtileriyle yumurtlama belirtileri çok benziyor. Umutlanmak istemiyorum. Moral bozmak da istemiyorum. Herkesin betasının her zaman çıkan değerleri varmış. Benim hep 0.0 çıkardı. 0.100-- çıkması bile beni çok mutlu etti

Degilmi aynı şeyi yaşıyoruz valla benimde değerim hep 0.0 çıkardı bu ay 0.100 çıktı doktor muayene etti birşey yok dedi ama 12 gün oldu gecikeli benimde sadece beyaz akıntım çok yukselirmi bilmiyorum ki sen kan mi verecen tekrardan

Evet ya cuma gider kan veririm gebelik çıkmazsa gelecek regl dönemimde hormon baktırırım. Olumsuz düşünmüyorum. Çünkü herkes gebelik yok dese de bizim gibi olup hamile olduğunu öğrenen çok kişi var. Reglden 3-4 gün önce yumurta çatladıysa regl olup ya da regli gecikip test yapıp negatif çıkanlar olmuş ama 10 gün kadar sonrasında pozitife dönmüş

Aynen olumsuz düşünme iyi şeyler düşün inşallah geç döllenmedir benim estradiol E2 hormonum yüksek çıktı ama bilmiyorum ki yukselmismidir sen haber bakalım umarım vardır birseyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…