...beşiktaş jınemed...

m.joYy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
4.654
3
arkadaslar jınemed dogum hastanesıne gıden veya duyan varmı???demet sener 2. bebesını dunyaya getrmiş ve jınemed de,,sitesine baktım:CüvCüv:tçok güsel bı hastaneye benziyo ama gıdip gören varsa daha genıs bılgıye sahip oluruz

bebgın dogum anını klıp şeklinde cekıyolarmış ve dogum anı resmlerını bunlar mutlaka ekstradr ama cok etkılendım görunce bı göz atın derım..ssk gecıyomu onuda bılmıyommmsenağlama

bebgın dogum anını klıp şeklinde cekıyolarmış ve dogum anı resmlerını bunlar mutlaka ekstradr ama cok etkılendım görunce bı göz atın derım..ssk gecıyomu onuda bılmıyommmsenağlama

arkadaşım oraya gidiyor...evet gercekten cok temiz uzman bi yer ama cok pahalı....sgk anlasması yok...uzman dr muayene ücreti 200 prof. dr 300 liraydı geçen sene...maddi durumunuz kaldıracaksa öneririm...

çokk pahalıyımış gercekten ssk vardı işten cıkınca gecerliliği yok tabe:)) bu ay istege baglı ödemeye baslıcaz kısmetse ama sanırım yınde dogum ücretlerı falan yuksektır..ben ethıcaya gidıyorum ilk gdısım gercı ..dogumdas nasıl bılmıyorum bu gıdısmde gezcem hastaneyıkaydirigubbakcemile2

X