Yöresel Tarif Beşamel SosLu patatesli oturtma :)) (sponsorum ellerim )

Yöresel Yemekler
sağol tatlım benım bencede kesın dene..akşama ıftara mısafırlerım var ana yemek olarak yaptım yıne bu sefer dilimlediğim pateteslerı yagla karıstırıp aynı sekılde dizdim fırında 200 derecede yarım saat pişirdim kızartma gıbı oldu ustune oturtmamı doktum pişme süresi bu şekilde azaldı patateslerde daha güzel piştii :KK52::KK52::KK52::KK52:

canım afiyet olsun bunun kabaklısıda olabilir demi ben bugün kabak yemegi yapacaktım bu sekilde kabaklısını yapıyım bende degişiklik olsun harika olmus canımmm:KK56::KK56::KK56::KK56:

canım afiyet olsun bunun kabaklısıda olabilir demi ben bugün kabak yemegi yapacaktım bu sekilde kabaklısını yapıyım bende degişiklik olsun harika olmus canımmm:KK56::KK56::KK56::KK56:

aşk pastam benımde aklımdan senın gıbı gectı:KK9: bende de kabak var bırazda patates pişerdemi:44: başemel soslu mıss olur gıbı gelıyo bana

olur tabi cnm kabaklıda olur patlıcanlıda..hatta mantar seversen kıyma harcın içine mantarda ekleyebılırsın ben sewmediğim eklemedim..yap vee yorumlarını yaz begenıcekmısın bakalımm
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK56:

aşk pastam benımde aklımdan senın gıbı gectı:KK9: bende de kabak var bırazda patates pişerdemi:44: başemel soslu mıss olur gıbı gelıyo bana

olur tatlım:KK34: hatta kızartmayla uğraşmak istemezsen kabakları yaglayıp fırına at o sekıldede ck guzel oluyor..yaparsan yorumlaırını yaz inşallah beğenirsinizz :KK34::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52:

olur tabi cnm kabaklıda olur patlıcanlıda..hatta mantar seversen kıyma harcın içine mantarda ekleyebılırsın ben sewmediğim eklemedim..yap vee yorumlarını yaz begenıcekmısın bakalımm

canım patatesleri yuvarlak dılımlesem ,kabaklarıda yuvarlak kessem,biraz fırında kızartsam sonra başemel sos yapıp fırına tekrar atsam olur demi,kıyma harcsız yapmak ıstıyorum da:KK9:

aynen canım hadi yapalım kuzum ben simdi mutfaga geciyorum kolay gelsin tatlım kabaklı patatesli yapalım dedi ben sadeve kabak katacaktım patateste katayım haklısın.

yapmaya gidiyorum canım yazarım sonucu...basemel sosa bayılıyom zatennnnn:KK56::KK56::KK56::KK56:

aynen canım hadi yapalım kuzum ben simdi mutfaga geciyorum kolay gelsin tatlım kabaklı patatesli yapalım dedi ben sadeve kabak katacaktım patateste katayım haklısın.

yapmaya gidiyorum canım yazarım sonucu...basemel sosa bayılıyom zatennnnn:KK56::KK56::KK56::KK56:

yapalım ınan kı hadı bakalım:KK56: evet bıraz patates bıraz kabak guzel olur ya:KK56: ayyy:KK56:

canım patatesleri yuvarlak dılımlesem ,kabaklarıda yuvarlak kessem,biraz fırında kızartsam sonra başemel sos yapıp fırına tekrar atsam olur demi,kıyma harcsız yapmak ıstıyorum da:KK9:

olur kuzum o şekildede oluyorrr :KK34:

yapalım ınan kı hadı bakalım:KK56: evet bıraz patates bıraz kabak guzel olur ya:KK56: ayyy:KK56:

kolayy gelsinn kızlarrr bende akşam iiçin işlerime geri döneyimmm :KK16:

yaptım kızlar sade kabaktan yaptım cok diye güzel oldu patatesli daha güzel olur ama bence

bende yaptım patates ve kabaktan güzel oldu:KK9:

afiyet olsun canım güzel bir yemekoldu cidden sagolsun birsen aksam yemegmiz oldu yemegi:KK1::KK1::KK1:

sizede afıyet olsun canım :KK16: inan ki ne yapıcaz derdınden kurtulduk :KK16:

ayyyy kuzularr cok sevındım bu guzel yorumlarınıza...inşallahh begenmışsınızdır damak tadınıza uymuştur
:KK34:

X