Beş Vakit Namaz Kılanlar...

selamun aleykum kardeslerım,ALLAH devam ettırsın ınsallah bır aydyr namazlarımı kılıyorum cok sukur ama zammı surelerde bır sıralma varmış.arastırdım bırkac sıtede o sure bunun arkasına olmaz.su sunun arkasında okunur yazıyor ama cehaleltıme verın hıcbırsey anlamadım.yıne ne varsa bızde var dıyıp sıze sormaya karar verdım zammı sure yazan yerlerde ne okuyorsunuz.sabah namazından başlayarak sadece zammı surelerın adını yazarsanızı cook sevınırım.kıldığım namazlarda bır soru ısaretı oluyor kafamda sureklı...
2)nacızane bır sorum daha kuranımızı anlamak adına onerecegınız bır kuran tevsırı var mı?ılk akla elmalı geliyor ama,bırcok hoca Elmalılı hamdı yazar konusunda hemfıkır degıl,okuduğunuz ve anladığınız bır tefsırr yazarı var mı ?
ALLAH a emanet...

Risaliye nur okumanı tavsiye ederim kardeşim. Said Nursi o kadar iyi anlatmış ki. Hem günümüzden örnekler vererek. Anlayamadığın yerler de youtubeden Sözler köşkü, Çınar altı ve Çay houseyi dinlemeni öneririm. Allah bizleri şeytana ve nefsimize uymaktan korusun inşallah.

Canim kaza mi tutuyorsun nafilemi
kaza orucu tutuyorum canım daha önce adetliyken tutmadığım günler vardı 2 ya 3 yıl öncesi şimdiye kadar tutmadıklarımı hesaplamıştım ara ara tutmuştum şuan 12 günüm kaldı bakalım hayırlısıyla onuda tutarım inşallah tez zamanda

Günaydın

hayırlı haftalarınız olsun

bende hafta sonu hiç namazlarımı kaçırmadım hepsini vakitinde kılddım

ama tek sıkıntım sabah namazına kalkamyıyorummm

Diyanetin sitesinde de tefsir var canım okumak istersen oradan da okuyabilirsin

Ben de halsizim canım uykuya dalamıyorum kullandığım klomen hapından dolayı sanırsam kendime gelemedim bir türlü

Günaydın kızlarrr

nasılsınız bakalımmm

Şükür iyiyim canım dün sıcaktan herhalde nevrim döndü resmen başım dönüyordu hafiften çok şükür toparlandım alarmla sabah namazına kalkabildigime çok seviniyorum yaklaşık 10 gün oldu aksatmadım çok şükür devamıda gelir umarım kalkamayan arkadaşlarada alarmı kurup yataktan uzak bir yere koymalarını tavsiye ederim alarmı kapatmak için kalkacaksınız sonrada vicdanen geri yatamazsınız zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…