Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Sabahları alarm kurup kalakbildim 4 gūndür çol mutluyum Allah kabup etsin insallah önceden sabah kalarsam işe nasıl gidicem, nasıl kalkarım,tekrar uyuyamam gibi mazeretlerim oluyordu ama bu hafta gordüm ki insan isteyince yapıyormus ögle ve ikindi kazaya kalıyor malesef dısarıda olduğum için Allah cümlemizin namazlarını kabul etsin insallah

Amin canım benim :) sabah namazının yeri çok daha önemli zaten

ALLAH KABUL ETSİN CANIMCIM

iNŞAALLAH DAHA ÇOK ARKADAŞIMIZ NAMAZA BAŞLAR DÜZENSİZ KILANLAR DÜZENE KOYAR

merhaba arkadaslar. ben yaklasik 7 senedir duzenli ,sabah namazini aksatmayan doguma gittigim gune kadar namazini birakmayan biriydim. dogum yapana kadar. kizim 2 yasina girmek uzere ve ben namaz kilmiyorum 2 senedir..yani onceden sasirirdim insanlar nasil rahatsiz olmuyorlar namaz kilmadan gunesi nasil uzelerine dogduruyorlar diye. simdi bu hallere geldim bunda cevreminde etkisi var tabi ...yanimda degil namaz kilan besmele bile anilmaz bir yerlere geldim...sanirim ben de etkilendim biliyorum bu bahane ama iste ahh bu nefis... bana da destek verin lutfenn...

Canım tekrar başlamak senin elinde kuzum burada birbrimize destek olabiliriz birbrimize dua ederiz birbrimizdeb sevap kazanırız diye düşünüyorum bence yavaş yavaş başla bak Ramazan da geliyor büyük bir şans Ramazanda insan daha bir rahat oluyor Şeytanlar o zaman kilitli oluyor insanoğluyla daha az uğraşıyorlar

evet haklisin canim.insallah hatime de baslayacagim. belki ramazan da bitiremem ama baslamak bile beni kendime getirir.. cok istiyorum eskisi gibi olmayi insallah basaracagim sizinle birlikte...

evet haklisin canim.insallah hatime de baslayacagim. belki ramazan da bitiremem ama baslamak bile beni kendime getirir.. cok istiyorum eskisi gibi olmayi insallah basaracagim sizinle birlikte...
Ben de hatime başladım ENAM SURESİNDEYİM ben cüz cüz arkadaşlara dağıtıyorum Ramazana kadar hatim yapacağız konumu gördün mü

destek de oluruz duada ederiz inşallah hiç bırakmamak kaydıyla tekrardan başlarsın mesela kahvaltı etmeden öğlen yemeği yemeden akşam yemeği yemeden olmuyor dimi namaz da aynı böyle ekmek su gibi bunun bilincine varmamız gerek yanlış anlama bunu sana hitaben söylemiyorum çünkü bende bazen gelişigüzel kazaya namaz bırakıyorum Rabbim bize koca bi ömür veriyor günde 24 saatimiz var biz ne yapıyoruz vaktimiz yok diyorum vakti veren varlığa vakit bulamıyoruz aslında ne kadar kötü durumdayız bunu burada birbirimize anlatalım fikir alışverişi yapalım bi bakmışsın hepimiz imanı içinde hissederek yaşayan kullardan oluruz sen namaz kılıyormuşsun ne güzel Rabbim sana kız evlat vermiş ne kadar güzel Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin . namaz kılacak hali olmayan insanlar gözleriyle namaz kılıyor biz neyiz ki . çalışıyorum diyoruz namazı aksatıyoruz ama o çalışmayı da kendimize yapıyoruz ay sonunda cebimiz doluyor ben günde 10 buçuk saat çalışıyorum karşılığında bi ücret alıyorum peki Allahın huzuruna günde 1 saat gerçekten cani gönülden dursak durabilsek ebedi bi ücret olarak cenneti kazanacağız Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve namaz dinin direği ise bizi namaz kılmayan kullarından eylemesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…