Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Sınava hazırlanmak çok yıpratıcı bir süreç alllah yardımcın olsun canım insallah istediğin puanı alırsın
EVET KİTAPLARI GÖRDÜKÇE TIRSIYORUM ONLARI BİTİRİNCE DAHA DA KİTAP BİTİRMEM LAZIM ATANMAK ZORLAŞTI 85 PAUNI GARANTİLEMEM LAZIM OFF OFF

Huzura geldiğimde dökülecek bir bir günahlar,
Neye yarayacak o zaman ahlar ve vahlar,
Dökülen yaşlar temizleyebilecek mi?
Kendini bildiğinden beri işlediğin günahlar,

Binbir perdeye gizlesen de saklayamazsın.
Sen sana şaşanları anlayamazsın
Eğilip ekmek ufaklarını toplayamazsın,
Sen meyve verip çiçek açamazsın.

Gönül koyma, bükme başını,
Ağlama yutkunma binbir düğüme karşı,
Unutma aydınlatır tüm gizlilikleri,
Yar olan yaradan nurlandırır istersek bizleri,

Yazarı: aaynaa

sabah namazını da kıldım bugün
bugün oruçlu olmak çok faziletliymiş ( gün geceden başladığı için dün akşam namazı itibariyle miraç gecesi başladığından)
ama akşam bişey yemedim
sahura da kalkamadım
ezanla uyandım
nasip olmadı napalım

bugün oruçlu olmak çok faziletliymiş ( gün geceden başladığı için dün akşam namazı itibariyle miraç gecesi başladığından)
ama akşam bişey yemedim
sahura da kalkamadım
ezanla uyandım
nasip olmadı napalım
namazını ALLAH kabul etsin canım

Hamile değilim arkadaşlar kan testi sonucu olumsuz hayırlısı bakalım diğer aya ALLAH nasip ederse

ama akşam bişey yemedim
sahura da kalkamadım
ezanla uyandım
nasip olmadı napalım
namazını Rabbim kabul eder inşallah canım benim :) sen içinden geçirmişsin ama olmamış başka bi kandilde inşallah canım benim onun yerine bol bol dua et kaza namazın varsa kaza namazı kıl canım

5 gün namaz kılamayacağım ama sizler bırakmayın namazlarınızı arkadaşlar inşallah başlayan arkadaşlar da olur

namazını Rabbim kabul eder inşallah canım benim :) sen içinden geçirmişsin ama olmamış başka bi kandilde inşallah canım benim onun yerine bol bol dua et kaza namazın varsa kaza namazı kıl canım

amin cümlemizinkini
kaza namazı da kılamadım
erken oldu biraz bu ay

X