Beş Vakit Namaz Kılanlar...

YA DİYORUM BİRİ Mİ OKUDU ETTİ NEDİR UYKU HARAM 10 DK BİR UYANIYORUM SABAH 6 BUCUKTAN SONRA SON BİR KAÇ GUNDUR ÖZELLİKLE PAZAR OLDU SABAHIN 7 SINDE DİKİLDİM AYAĞI
doğrudur ben pazar gecesi 3 olmuştu saat hala uyanıktım akşam 2de hala uyanıktım

doğrudur ben pazar gecesi 3 olmuştu saat hala uyanıktım akşam 2de hala uyanıktım

Yok bende ki bu ara mesela sabah 7 ceyrekte kalkıorum iş için canım aniden uyanıorum bakıyrm 6 bucuk tekrar yatyrm ama göz kapanmıyor ki uykusuz olduğum halde

Yok bende ki bu ara mesela sabah 7 ceyrekte kalkıorum iş için canım aniden uyanıorum bakıyrm 6 bucuk tekrar yatyrm ama göz kapanmıyor ki uykusuz olduğum halde

konularını az cok takip ediyorum. düzenli namaz kılmaya başlamanız yaralarınıza merhem olacaktır inşALLAH. iş yerinde de farzları kılabilirsiniz . iş yerinizde mescit yoksa izin alıp bir camide kılabilirsiniz. rabbim sabır versin

amin canım benim inş gönüller bir

Anladım canım benim mevsimden kaynaklanıyor diye düşünüyorum artık çünkü çevremdeki herkes öyle

Namaz kılan arkadaşları gördükçe mutlu oluyorum inşallah benim de namazım daim olur bir 2-3 ay kılsam sonrası gelir diye düşünüyorum

Namaz kılan arkadaşları gördükçe mutlu oluyorum inşallah benim de namazım daim olur bir 2-3 ay kılsam sonrası gelir diye düşünüyorum
40 kılan bi daha bırakmaz derlerdi ben yeni başladığımda :) doğru mudur bilmem ama şuan çok şükür kılıyorum. özellikle ben bi kaç kitap okuduktan sonra ne kadar önemli olduğunu anladım namazın dilersen özelden mesaj atabilirim

olabilir canım tavsiyeler önemli

Namaz kılan arkadaşlarımızı daha çok görmek istiyorum hem birbirimize tavsiyelerimiz dualarımız zikirlerimiz olur hem de kılamayanlar da belki heveslenir

Paylaşımlarımız hep güncel olsun arkadaşlar belki namaza başlayacak arkadaşlarımıza destek olacağız

ALLAH SANA GÜNDE BEŞ DEFA RANDEVU VERİYOR!
Namaz Allah ile kulun buluşmasıdır. En büyük zikir namazdır. Allah sana beş sefer randevu veriyor günde. Namaz kulun Allah'la konuşmasıdır. Bu fırsatı kaçırmamak lazımdır.
SECDE YERİNE BAKMAK GÖZBEBEĞİNİ DİNLENDİRİR!
"Namaz gözümün nurudur " diyor Resulullah.. Kıyamda secdeye bakacaksın. Gözbebeğinin en iyi dinlendiği andır. Beyin hücresi tam kapasite ile namazda çalışıyor. Glikoz beyin hücrelerine namazda ayakta iken yüzde 25 rükuda yüzde 40 secdede ise yüzde 75 oranında intikal ediyor.

NAMAZ TANSİYONA BUNAMAYA İYİ GELİR!
Onun için beş vakit namaz kılan buna-maz. Aynı zamanda tansiyonu da yükselmez. Belden yukarda olan kan namazda rükuyla aşağı indiği için tansiyon düşer. Görüyorsunuz namaz ibadetinde Cenab-ı Allah peşin fayda veriyor.

nasılsınız arkadaşlar bugün test yaptım negatif çıktı çok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…