Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Ben namaza başlıyorum bazen aksıyor bazen şeytan yanımızdan ayrılmıyor . Beş vakit namaz kılan arkadaşlarımız varsa dua etsin ya da bu tembelliği nasıl atlatırız da namazımızı devamlı hale getiririz. Namazını kılmayan insanın içi huzur dolmuyor ve hiç bir işi de rast gitmiyor. Benim düşüncemle namaz insanı depresyondan bile koruyabilecek tek unsurdur.

YA BENDE HACET NAMAZI KILCAM DA YA BİR TÜRLÜ BECEREMİYORUM NİYE ANLAMADIM Kİ :KK43: ŞAIRIYORUM SÜREKLİ 2 REKAT NAMAZI KILAMIYORUM

Ya dualrın yerini şaşıryrm unutyrm ne diyorduk diyrm içimden o derece ki zamanında 5 vakit kılmıştım yılllr öncesi :KK43:
Ben ilk namaz kılmaya başladığımda öğrenmek için kitabı önümde açık tutuyordum evet yanlış biliyorum ama doğrusunu öğrenmek için hiç yoktan iyidir dedim öyle başladım kılmaya çok şükür artık kılıyorum

Ben ilk namaz kılmaya başladığımda öğrenmek için kitabı önümde açık tutuyordum evet yanlış biliyorum ama doğrusunu öğrenmek için hiç yoktan iyidir dedim öyle başladım kılmaya çok şükür artık kılıyorum

ben valahi telefondan video açtım o derece :/

eder inşallah canım benim hepimizin günahı var hangimiz islami şartları tam olarak biliyoruz ve yaşıyoruz Rabbim hayırlısıyla günahı az olan kullarından eylesin bizi amin

inşallah kılarsın canım

inş canım 1 hhafta boyunca bir niyetim var kılıcam sadece sabahları hacet namazı .. inş 5 vakti kılmayıda rabbim nasip eder ama iş hayatı malesef izin vermiyor buna sabah öğle akşam işteyiz :/

Birbirimize dualar edelim arkadaşlar

rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inş ben bu ara hiç mi hiç uyku uyumuyorum sürekli uyanıyorum durumumu bilenler biliyor çöktüm resmen dualara niyetlere esmalara sığındım rabbim herkesin gönlüne göre versin iyi amelini tabıkı..

rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inş ben bu ara hiç mi hiç uyku uyumuyorum sürekli uyanıyorum durumumu bilenler biliyor çöktüm resmen dualara niyetlere esmalara sığındım rabbim herkesin gönlüne göre versin iyi amelini tabıkı..
ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

aynen bende öyleyim geceleri hiç uyuyamıyorum sabah işe gelmek için kalkarkende ölü gibi oluyorum

aynen bende öyleyim geceleri hiç uyuyamıyorum sabah işe gelmek için kalkarkende ölü gibi oluyorum

YA DİYORUM BİRİ Mİ OKUDU ETTİ NEDİR UYKU HARAM 10 DK BİR UYANIYORUM SABAH 6 BUCUKTAN SONRA SON BİR KAÇ GUNDUR ÖZELLİKLE PAZAR OLDU SABAHIN 7 SINDE DİKİLDİM AYAĞI

X