Beş Vakit Namaz Kılanlar...

kızlar selamunaleyküm bende katılabilirim aranıza şuan 5 vakit namaz dışında bi ibadet edemiyorum çalışıyorum eve gttiğimde 2 yaşında oğlum var onunla ilgilenirken zaman aklmıyor sadece yatmadan 1 saat önce hz. Haticenin hayatını okuyorum kendime ders çıkartıyorum. Arapça çok bilmiyorum eşimden öğrenicem okuyorum ama tecvidli olarak deil malesef. şimlik böyle kızlar

kızlar selamunaleyküm bende katılabilirim aranıza şuan 5 vakit namaz dışında bi ibadet edemiyorum çalışıyorum eve gttiğimde 2 yaşında oğlum var onunla ilgilenirken zaman aklmıyor sadece yatmadan 1 saat önce hz. Haticenin hayatını okuyorum kendime ders çıkartıyorum. Arapça çok bilmiyorum eşimden öğrenicem okuyorum ama tecvidli olarak deil malesef. şimlik böyle kızlar
Hangi yazar acaba bende okudum şimdi Hz Ayşe yi okuyorum.:anneadayı:

Sabah namazlarına son zamanlarda kalkamıyorum kızlar:KK43: işe gidiyorum iş öncesi alarm oldugu halde kapatıp uyuyorum uykuya çok yenik düşüyorum son zamanlarda 2 gün kalkarsam 3 gün yok nasıl baş edebilirim ağırlık çöküyor resmen

tabiki katıla bilirsin hoş geldin bu arada

Merhaba arkadaslar ben de en cok yatsi namazinda zorlaniyorum cocugu sallarken uyku basiyor aslinda ezan okunur okunmaz kilsak hic sorun olmaz her ramazan namazi bırakmamaya niyet ediyorum ama vesveseyi bırakıp ibadetlere bağlanmak icin tesbih dua ne önerirsiniz

kızlar adetliiym namaz kılamıyorum oruçta tutamıyorum. hangi ibadetleri yapabilrim bilginiz varmı

kızlar adetliiym namaz kılamıyorum oruçta tutamıyorum. hangi ibadetleri yapabilrim bilginiz varmı
Peygamber efendimizin Hz. Aişe ye öğretmiş olduğu kadir gecesinde okunan duayı okuyabilirsin canım Rabbimin affı için . Subhanallah, elhamdülillah, Allahuekber, la ilahe illallah, esmaul Hüsna , salavatlari okuyabilirsin

X