Beş Vakit Namaz Kılanlar...

kızlar iyi geceler günlük namazlar kılınıyor çok şükür
bu akşam kılınması gereken 12 rekat kılındı:dua::dua:
Maşallah abla . Bende kılınması gereken 12 rekatı kıldım sonra tesbih namazı kıldık sonra 30 rekat kılınacak Recep ayının son 10 rekatıni da kıldım bitirim çok şükür bin şükür tamamlamış oldum

kızlar nasılsınız bu gün sabah kuşluk namazı kılındı
iki günlük kaza kılındı:KK200:kılınca mutlu oluyorum ve huzurlu
Bende bugün kusluk namazı kıldım kaç rekat kılıyorsun abla bazı yerlerde 6 yazıyor bazı yerlerde 8 yazıyor ben bugün 6 rekat kıldım 2 tane vitir namazı kazası kıldım 17 sayfa hatimimden okudum

Bugün bı cuz okuduk cuma sohbetinde tesbih namazı kıldık 4 rekatlik duha namazı kıldım bı akşam bı vitir kazası kıldım . Henüz yatsıyı kilmadim bin şükür onuda kılıp Kuranikerim okuyacağım

Bende duzenli kiliyordum ama son iki aydir cok düzensiz oldu... artik oyle olduki yakaladigim vakitte kilabildim...
Tekrar duzenli kılmak istiyorum...

evet ya çok güzel olur bu arada hoş geldin
Hosbuldum:kahve:
Elhamdülillah ben yıllardır kaçırmamak için elimden geleni yaparım ama illaki bazen kaçırdığım yada sabah namazına kalkamadigim günler olmuştur.ins Allah kabul ederse tabii.
Bunun dışında içinde istek olup kilamayanlara tavsiyem yük gibi hissetmeden keyifli hale getirmeye çalışın namazı mesela sonunda ettiğimiz duaların kabul olacağını düşünüp kendinizi motive edin.rabbim boş çevirmez bizleri hiçbir zaman:KK39:

Hanımlar hepinize hayırlı kandiller Kandiliniz mübarek olsun . Bugün yapılan herşeyi buraya yazalım insallah belki unuturuz yada birimiz yazdığinda diğerinin aklına gelir kalkar yaparız hayra vesile olmuş oluruz . Çok şükür bin şükür ben bugün niyetliyim . Sabah namazı sonrası biraz Kuranikerim okuyacağım

X