Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Hayırlı cumalar canlar Recep ayında kılınması gereken 10 arlı günlerde 10 rekat olmak üzere toplam 30 rekat namaz var hanımlar kılınması gerekli . Namazı kılan kişileri münafıklardan ayırır diye söylüyorlar araştırın lütfen kılın insallah ben ilk onda kılınan 10 rekatı kaçırdım ama kılacağım onuda insallah

ben kıldım on rekat kılınacak olanı hatırlatalım birbirimize kalkıp namaz kılınacak

Bende bugünlük namazları kıldım sabah cuma sohbetinde tesbih namazı kıldık 7 tane sabah namazı kazası kıldım bide Recep ayında kılınan namazı kıldım bin şükür bugün verimli geçti

Bende bugünlük namazları kıldım sabah cuma sohbetinde tesbih namazı kıldık 7 tane sabah namazı kazası kıldım bide Recep ayında kılınan namazı kıldım bin şükür bugün verimli geçti
ya ben fazla kılamadı dün kardeşim askeden geldi oraya gidip
geliyorum

borç olunca kılmak istiyorum kalmasın üzerimde ya
kazam çok not alıyorum kıldıkça kılasım geliyor
Benimde çok kaza borcum var ama benim sabah namazı kazalarim bitmek üzere daha sonra diğer vakitlere geçeceğim evlenmeden önce çalışırken hemen işyerinde namazların peşinden sabah namazı kazası kilardim sonra baktım ki sabah namazı daha fazla dedim hepsini kılayım öyle diğer vakitlere geçeyim çok şükür

Mrb kızlar kaza borçlarımızı nasıl hesaplıyoruz?
Bende ayda 5 gün mazeret olarak hesaplıyorum yıllık olarak 60 gün iiznli okuyorum yani yıllık 305 günlük kaza borcum oluyor. Bu arada vitir namazı da kaza yapılması gerekli onunda kazasını kilmaliyiz unutmayalım ben başta kılarken vitir namazının kazasının yapılacağını bilmiyordum

ben kılıyorum vitir namazını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…