Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Bence hareketlendikce gelirler diye düşünüyorum canım tabiki sen daha iyi bilirsin benimde pek aman aman vaktim olmicak bu Ramazan'da :/ haftada 4 gün evimde durabilcem malesf ama geldikçe canlandirrim inşallah
tabii canım bizler kıldığımızı yazsak arkadaşlar da gelir inşallah namaza başlamak isteyen arkadaşlarımıza motive oluruz ben onun için de çok isterim hem kendi sevabını artırır hem de bizler de nasipleniriz

Bana kalsa buranın dışında da whatsptan flaan surdurmek güzel olur amaç belli daha güzel duygular geliştirebilriz ama herkes yanasmayablr
Güzel manevi bı dostluk olr hm diye düşünüyorum

Bana kalsa buranın dışında da whatsptan flaan surdurmek güzel olur amaç belli daha güzel duygular geliştirebilriz ama herkes yanasmayablr
Güzel manevi bı dostluk olr hm diye düşünüyorum
tabii canım olur aslında ama insanlar biraz zaman geçince daha yakın oluyor yani güven duygusu falan herkes kendine göre haklı oluyor canım yeter ki biz bir başlayalım birbirimizi burada hatırlayalım buradaki dostlarımın yeri bende bambaşka ALLAH RAZI OLSUN hepsinden ..

Aynen öyle canım bende eskiden Burda dostluklar oluştrdm bilirim o duyguyu :) dedigim gbi olabldgnce burdayım zaten :) nefsimizi yenelim insallah

kızlarr hep namaz için size bi gelip bi gidiyorum ne zman tam anlamıyla namaz hayatımın bir parçası olucak nefsimi yenemiyorum mesela dün makyaj yapmak için namazımı kılmadım bnu nasıl yenicem

kızlarr hep namaz için size bi gelip bi gidiyorum ne zman tam anlamıyla namaz hayatımın bir parçası olucak nefsimi yenemiyorum mesela dün makyaj yapmak için namazımı kılmadım bnu nasıl yenicem
canım bak ben namaz kıldığım halde bazen aksatıyorum nefis şeytandan daha yakın inan bol bol tevhid oku tövbe çek canım senin nikini hep gördüm en kısa zamanda sen de düzene oturur kuzum sen yeter ki şöyle düşün bak ALLAH seni huzurunda görmek istediğini düşün ALLAH'IN bizim ibadetlerimize ihtiyacı yok ki bizim var canım istersen seni sürekli etiketlerim..evli misin canım eşin de kılıyor mu evliysen bekarsan da ailende kılan falan varsa örnek al yoksa da sen örnek ol kuzum makyaj yapılır yani adetli zamanlarında yap normal zamanda da hafif yap

Hayırlı bereketli ramazanlar diliyorum herkese.
Ramazan da çok şükür namazlarımı kıldım sizinkini benimkini allahım kabul etsin inşallah.
amin canım benim sen nasılsın benim de adet gelmeyecek sanırım dedim ama bilmiyorum kahverengi akıntılar gelmeye başladı iyice kafam bin dünya oldu canım..

amin canım benim sen nasılsın benim de adet gelmeyecek sanırım dedim ama bilmiyorum kahverengi akıntılar gelmeye başladı iyice kafam bin dünya oldu canım..
.
Bilemedimki şimdi inşallah hamilesindir canım kalbini ferah tut. Gün doğmadan neler doğar hayırlısıyla yarın sonuç belli olur inşallah.

Zilzal Suresi Türkçe Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm
  • İza zülziletil erdu zilzaleha
  • Ve ahracetilerdu eskaleha
  • Ve kalel insanü ma leha
  • Yevmeizin tühaddisü ahbaraha
  • Bienne rabbeke evha leha
  • Yevmeiziy yasdürun nasü eştatel li yürav a'malehüm
  • Fe mey ya'mel miskale zerratin hayray yerah
  • Ve mey ya'mel miskale zerratin şerray yerah
Zilzal Suresi Türkçe Meali ( Anlamı )

Rahman ve Rahim olan Allahın adı ile. Yeryüzü tamamen kendine has bir zelzeleye uğratıldığı, ağırlıklarını dışa çıkarıp attığında ve insan ‘’ Ne oluyor buna?’’ dediğinde; işte tam o gün yer kendi haberleri anlatacaktır. Çünkü senin Rabbin yere öyle vah yetmiştir. O gün ki tüm insanlar kabirlerinden bölük bölük çıkarak kendi amellerinin gösterilmesini bekleyeceklerdir. Kim zerre kadar ağır bir hayır yapmış ise onun ödülünü görecek, her kim zerre kadar bir kötülük yaptı ise onun cezasını görecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…