Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Dostlar dua edin salı günü gebelik Testi yaptiracagim kismetse üç senedir bekliyorum Bebeğimi heyecanlıyım bir yandan da korkuyorum

Korkma canım olumlu düşün sonuç allahın izniyle pozitif çıkar.
korkuyorum canım ya bakalım birkaç güne belli olur sen nasılsın hayırlı sahurlar canım ezan okunur birazdan havalar nasıl kış havası oldu ya serin serin tuttuk bugün oruucu

Allah razı olsun canım. Çok şükür iyiyim. Dışarı çıkmak zorunda kaldım pazara gittim biraz sıcaktı, biliyorsun burası adana sıcağı yakıyor. Ama evin içerisinde hava güzel.
İbadetlerimizi allah kabul makbul etsin devamını getirelim inşallah.

Allah razı olsun canım. Çok şükür iyiyim. Dışarı çıkmak zorunda kaldım pazara gittim biraz sıcaktı, biliyorsun burası adana sıcağı yakıyor. Ama evin içerisinde hava güzel.
İbadetlerimizi allah kabul makbul etsin devamını getirelim inşallah.
evet canım oranın sıcağı malum pazar nasıldı fiyatlar uçmuştur şu ramazanda insan her şey alıp ikram da edesi geliyor ama fiyatları da hemen uçuruyorlar

Canım markete göre biraz ucuzdu ama herşey pahalıydı.
Ben pazarı seviyorum çünkü çeşit çok istediğim tezgahtan alabiliyorum.

Canım markete göre biraz ucuzdu ama herşey pahalıydı.
Ben pazarı seviyorum çünkü çeşit çok istediğim tezgahtan alabiliyorum.
evet canım benim..
ama bizim burada pazarlardan seçtirmiyorlar ya marketle aynı gibi oluyor ya

evet canım bir ara herkes yazıyordu bugün 5 vakit nmazımı da kıldım çok şükür ALLAH kabul eder inşallah dostlar sizlerin namazları ne alemde
Eskiden de buralardadim ama bekarken olan nickimi buldum evlnncede girmiştim sanki ama o nick aklımda yok :)
Ben kilamiyorum canım aama bı kaç güne oruç ve namaz baslicam inşallah hatta çizelge gibi bisi yapalim

Eskiden de buralardadim ama bekarken olan nickimi buldum evlnncede girmiştim sanki ama o nick aklımda yok :)
Ben kilamiyorum canım aama bı kaç güne oruç ve namaz baslicam inşallah hatta çizelge gibi bisi yapalim
aslında olabilir canım arkadaşlar çoktandır ğek uğramıyor birkaç sürekli yazan dostlar var

Evet canım elhamdülillah biliyorm
Ramazan bayramına hatim konum var da canım ben de ayriyetten hatim başladım bir konuda da aldım yine birkaç cüz bayrama kadar yetiştirmek isterim de çok az cüz kaldı seni etiketlesem bir cüz de sen alır mısın canım?

aslında olabilir canım arkadaşlar çoktandır ğek uğramıyor birkaç sürekli yazan dostlar var
Bence hareketlendikce gelirler diye düşünüyorum canım tabiki sen daha iyi bilirsin benimde pek aman aman vaktim olmicak bu Ramazan'da :/ haftada 4 gün evimde durabilcem malesf ama geldikçe canlandirrim inşallah

Ramazan bayramına hatim konum var da canım ben de ayriyetten hatim başladım bir konuda da aldım yine birkaç cüz bayrama kadar yetiştirmek isterim de çok az cüz kaldı seni etiketlesem bir cüz de sen alır mısın canım?
Alırım tabii bende hatime başlamayı düşünüyorum düzene girince
Tek sorunum Arapça rakamlari bilmiyorum :) artik sorar öğrenirim sknti yok

X