Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Kızlar namaz kılıyor musunuz?
Ben bugun itibari ile 5 vakit namaz kılmak istiyorum kaç kere başladıysam olmadı hep yarım yamalak oluyur hep bir eksik kalıyor ama artık hepsini kılmak istiyorum
ilk başladığında birkaç vakit eksik kaldığında sakın brakma git gide sonra onları da kılıyorsun kılmayınca sıkıntı oluyor zaten yeter ki hayırlısıyla başla canım sakın sakın eksik demek bir vakit bir vakittir sonra 5 vakiti düzene koyarsın ben de öyleydim

Insallah koyabilirim canım inşallah burda paylasım yapsak aslında daha iyi motive olmaz mıyız?
Mesela ben ogle namazini kildim sabah namazini kacirdim onunda kazasini kildim ogleden sonra tesbihatta yaptım simdi yasin okuyacagim insallah

hep yapıyorduk aslında ama son zamanlarda yine durgınlaştı burası

öyle onun görevi kandırmak kılma dese işimiz daha kolay düşman deriz bizi keriz yerine koyuyor
Ama erteletiyor erteletiyor ee bizimde canımız istemiyor sonra neyse kuzum ben kalkayım yerimden yoksa birazdan uykumuda getirir bu kör olasıca hiç kalkamam

Ama erteletiyor erteletiyor ee bizimde canımız istemiyor sonra neyse kuzum ben kalkayım yerimden yoksa birazdan uykumuda getirir bu kör olasıca hiç kalkamam
tamam hayırlı geceler ALLAH KABUL ETSİN namazlarımızı inşallah amin

Kızlar namaz kılıyor musunuz?
Ben bugun itibari ile 5 vakit namaz kılmak istiyorum kaç kere başladıysam olmadı hep yarım yamalak oluyur hep bir eksik kalıyor ama artık hepsini kılmak istiyorum
Bexy hoş geldin.
Bismillahirrahmanirrahim , de ve başla. Namazlardan sonra dua et "Rabbim ibadetlerimi düzenli devamlı yapmamı nasip et. " gibi. Bu konuda kitaplar oku. Kendini teşvik edecek bir şeyler için çabala... Sonrası gelir Allahın izniyle...

Rabbim ibadetlerimizi dualarımızı kabul buyursun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…