Beş Vakit Namaz Kılanlar...

ben de iyiyim canım yarın bebek için doktora gideceğim heyecanlıyım çok

bakalım nasıl bir tedavi uygulayacak doktor
ay haydi hayırlısı... İnşallah sağlıkla hayırlısıyla tez zamanda hamile kalır, sağlıkla doğum yapar yavrunu kucağına alırsın ayna... ikindiyi kılmaya gidecektim. sana dua edeyim inşallah sen de yarın bize gelişmeleri yaz olur mu?

ay canım benim ALLAH RAZI OLSUN gelişmeleri yazmam mı yarın doktor ne dediyse tek tek yazacağım hakkını helal et bana dua etmene çok sevindim inşallah hayırlı zaman hamiş kalacağım zaman gelmiştir sabrımın meyvesinin müjdesini alırım inşallah amin

Allah senden de razı olsun.
Helal olsun hakkım varsa. Ne yaptım ki?
Duana amin diyorum. Allahım kabul buyursun inşallah.

akşam namazını kıldım bir tane de akşam namazı kaza kıldım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH AMİN

arkadaşlar namazlarımız nasıl ben bugün adet oldum

kızlar bende başlamak istyorum doğumdan önce kılıyordum doğumdan sonra koptum içim hiç rahat deil vaktim yetmiyor diye bahane edyorum ama etmemelıyımm bu üşengeçliği nasıl yenicemm herşeye vakit blup namaza vaktim yetmıyor demek istemiyorum vicdanım cok huzursuz

Telefonuna ezan vakti programini indir vakit namazlarindan 15 dakika önce sana uyarı versin aklima bu geldi suanda

Cok şükür kazaya hic birakmadan devam ediyorum kendim icin hedef koydugum kaza namazlari vardi onlarida gerceklestirmeme az kaldi
ALLAH KABUL ETSİN CANIM...
bu ay bebek için doktora gittim dün adet oldum ve rejime başladım şubatta tedavim yapılacak aşılama gibi cansu kuzum dua et bana namazlarında

Ederim ablacim hayirlisiyla tedavi güzel gecer abla ismin neydi istersen isimlede ederim
ismim münevver canım..
şubat sonunda kısmetse olacak aşılama gibi iğneli tedavi gülüm ben yine olacağı gün bildirim yaparım hakkını helal et ablası ilk defa böyle tedavi olacak 3 senedir bekliyorum bebeğimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…