Beş Vakit Namaz Kılanlar...

geçen sene 5 vakit kılıyordum bir bırakdım bırakış o bırakış çok acil başlamam lazım
çok eksik ve çok kötüyüm namaz kılmadığım zaman...
dua edemeğim zaman bile boğuluyorum.
rabbim tez zamanda ya bismillah diyip kılmayı nasip eylesin bana ve tüm kılamayan kardeşlerime..
canım benim benim de bıraktığım çok zaman oldu ve de hep eksiklik huzursuzluk hissettim en yakın zaman bugündür başla canım burada da yazışalım bir ara hep bildirim yapıyorduk

inşallah cansumm bunlardan gerisi yalan
imandan başka ne götürcez ahirete ama ölmeyecek gibi hırsla yaşıyoruz
Aynen öyle hep bi erteleme var hayatimizda yarin yaparim aman günler cuvala mi girdi bugün biraz dinleneyim bunlar hep kafamızda gezen cümleler. Ben artik kaza namazlarima odaklandim her namazdan sonra muhakkak kaza namazi kiliyorum kimi cok kiliyorum kimi az kiliyorum ama hep devam ediyorum gunahlarim yeteri kadar var bide namazlarim eklenmesin diyorum inşallah kaza namazlarini bitirmek de nasip olur

Amin insallah ablacim kaza namazi kilmak beni cok mutlu ediyor ne kadar cok da olsa bitecek inanıyorum
ben de ara ara kılıyorum o kadar çok ki kazalarım ama kılmamak daha kötü :KK43: inşallah huşu içinde namazlarını kılan kullar olur ve namaz ibadetinin o tam lezzetini almak nasip olur bizlere hayırlar ile inşallah amin

ben de ara ara kılıyorum o kadar çok ki kazalarım ama kılmamak daha kötü :KK43: inşallah huşu içinde namazlarını kılan kullar olur ve namaz ibadetinin o tam lezzetini almak nasip olur bizlere hayırlar ile inşallah amin
Amin inşallah abla önce kolay olsun diye sabah namazından baslamistim ben simdi her vakitinkini kilmaya çalışıyorum

Amin inşallah abla önce kolay olsun diye sabah namazından baslamistim ben simdi her vakitinkini kilmaya çalışıyorum
ben de daha çok sabah namazlarını kaza yapıyorum senin gibi ama diğerlerini de kılmak lazım evet

X