Beş Vakit Namaz Kılanlar...

haydı kızlar ikindi vakti :) Rabbim namazları hakkıyla kılanlardan eylesin hepimizi inşallah

2 gündür tekrar namazımı kılmaya başladım ama bu sabah namazlarına kalkma işini nasıl yapacağız

sabah namazına kalkamıyorum onu da biraz daha zaman geçince düzeltirim umarım

sabah namazına bende bazen kalkamiyorum malesef kışın kolay oluyor cunki esim ise gitme zamana falan denk geliyo kalıyorum haftasonu kalkamiyorum oglan da bazen gece uyaniyor napiyo derken isde bahane çok ama kalmayıncaya bende pismanlik oluyor bide adetım yaklaşımda tembellik iyice boy gösteriyor ama şunu fark ettim ki namaz kalınca işlerim daha kolay halleliyor ve zamanuzuyor sanki ama namaz kkalmayıncaya zaman bi hızlı geçiyor isde bitmiyor zamanin tersi boşuna namaz değilmiş

Elhamdulillah bende 5 vakit namazlarimi kiliyorum. Rabbim kalbimizi islam dini üzerine sabit kilsin insallahh..

şeytanı sevindirmemek lazım elimizden geldiğince namazımızı kılmalıyız hanımlar birbirimize destek olalım

çok sevindim canım bana dua et canım namazlarında dün gece ağladım bayağı yine adetim birkaç gecikti ama test negatif çıktı..
Dualarim her zaman isteyen herkesle canim. Uzme kendini bende cok agladim ama Rabbim nasip etti. Insallah en yakin zamanda sana da nasip eder bitanem bol bol dua et..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…