Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim ablacım insallah benim de tek hayalim bu. Aile kuracağım temiz hayırlı bi insanla karşılaşmak :)

aaynaa bu konuna da talibim :) tabi yine 40imizin dolmasini beklemem lazim.bildirimlerle ilgili cetele falan tutuyor musunuz merak ettim
bazen bildirimler çok oluyor bazen olmuyor canım bu konuda da bir ara herkes çok yazıyordu bu sıralar yine durgun hali

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim ablacım insallah benim de tek hayalim bu. Aile kuracağım temiz hayırlı bi insanla karşılaşmak :)
AMİN herkesin evladını hayırlı imanlı kursaklı insanlarla karşılaştırsın MEVLAMIZ..
ama şimdiki zamanda sen kendini kendin koruyacaksın kendi değerini bil kimse eşin olmadan senden eşinmiş gibi davranma değil de özel şeyleri isteyemez buna ortam da hazırlayamaz aman aman çok düşün öyle hareket et gülüm namazlarımızı da kılıp zikirlerimizi de çekip güzel yürekli de olabilsek ölümden korku olur mu hiç o zaman ahiretten korku olur mu

Ablam buradayım bir bakayım dedim çok üzgünüm yine bebis yok artık aşılama yaptiracagiz karar verdik cumaya evimize döneceğiz inş hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…