Beren Saat'den "neden sustun ?" yanıtı

Bir de Osmanlı sultanını oynayacak. Yazıklar olsun.
Izlemem asla izlettirmem.
Vatan hainleri benim üzerimden tek kuruş kazanamasın.

O değil de sile sile tvde kanal kalmadı. Benim de protestom bu. Oynadiklari kanali da siliyorum.

Eee hanfendinin filmi başliycak ya siz aslinda yanlış anladiniz. Nasil da kiviriyor servet düşkünü. Her dizide kendine tecavüz ettiren ucuz oyuncu

Ya kimki bu kadın konuşmaya değmez şuna pirim vermeyin. Gündeme gelmeye çalışıyo.

Soyunmak tecavüze uğramak ta biyere kadar tabi. Dikkat çekmek icin bişeyler gerekli.

Yalnız şu anda birine hakaret ettiğinizin farkında mısınız? Eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsiniz.

Ya kimki bu kadın konuşmaya değmez şuna pirim vermeyin. Gündeme gelmeye çalışıyo.

Soyunmak tecavüze uğramak ta biyere kadar tabi. Dikkat çekmek icin bişeyler gerekli.

Kadin kendine PRİM verilsin istemiyor ayrica ne zamandan beri rolune burundugu icin bir sanatci tecavuze ugramis yaftasi yiyor.Sanat anlayisiniz bu mu sizlerin? Pes yahu pes !

Yalnız şu anda birine hakaret ettiğinizin farkında mısınız? Eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsiniz.

Bu nasil bir vizyondur ki burundugu rolle yargilaniyorsun ustune kisiligine hakaret ediliyor...Nasil bir milletiz biz yahu.Cidden soruyorum nasil bir millet olduk ?

Kadin kendine PRİM verilsin istemiyor ayrica ne zamandan beri rolune burundugu icin bir sanatci tecavuze ugramis yaftasi yiyor.Sanat anlayisiniz bu mu sizlerin? Pes yahu pes !

Aman chelzy, beren Erdogan sevdalisi olsaydi gör bakalim nasil takdir edilirdi. Tecavüz gibi önemli meselelerede insanlarin göz önüne bulundurdugu icin, tabu yu yikmaya calistigi icin takdir edilirdi..

HDP minibüs şöforu öldü diye ardında beş çocuğu kaldı diye üzülmüş anladık orasını ama aynı üzüntüyü neden şehitlerimiz için yaşamamış acaba?

Hayir nereden biliyorsun ayni üzünyüyü sehitler icin paylasmadigi? Neticede 5 cocugu babasiz birakin bir adam icin üzülen kisi, gencecik hayatin baharinda olan kisiler icin niye üzülmesin?

Hanımlar,
rica ediyorum konuda polemik olmasın, gerekli uyarılar yapıldı zaten.

Nasıl yani ?

Tecavüze uğramak derken?

Fatmagülün sucu ne'de tecavüz'e ogradi ya hani, yani oynadigi karakteri. Diyorum ki Türk milletti icin diziler gercek ya hani, eeeh iste hali ile fatmagül degil, asil beren saat tecavüz'e ogramis ve bunu ilgi cekmek icin yapiyormus. Yani ha tecavüze ogramis bir kadin'in rolunu oyna ha playboy'a poz ver, baze insanlar icin ikisi ayni sey galiba

Son düzenleme:
Mantığım iflas etti !

playboya da poz verebilir poz verenler çok bir ara gazetelerin pazar ekleri vardı ordaki pozlar playboy pozlarını aratmıyordu.

diyeceğim şu herhangi bir yere poz veren biri olunabilir yada dizi oyuncu farketmez fikirlerini de söylemiş olabilir ki burda bu konuyla ilgili yorumumu da yapayım beren saat ve diğer sanatçıların siyasi görüşlerini söylemesi taraftarı deglim nedense fikrini söyleyince ona karşı hayranlığın yada sevgin bitiyor.

aynen beren saatte fikrini söylemiş.ha görüşünü söyledi ama senin görüşünle aynı değil diye ona bir kılıf uydurmanın bir şey yakıştırmanın anlamı yok.

o bir oyuncu bugün tecavüze uğrayan birini oynar başka zaman rahibe oynar başka zaman adnanla evlenip behlüle aşık olur.

onların işi bu bu işi yapıyor zaten tecavüze de uğradı amannnnnnnnnn ondan bir şey olmaz demekte yanlış...

neyse uzatmayım Mune uyardı.

Bunlari yaziyorumda benim mantigimi da pek kabul etmiyor tabiki.

Yanilmiyorsam, o polat alemdar dizisinde biri öldügünde millet cenaze felan yapmislardi. Yani sasirmamak lazim. Türkiye böyle bir ülke iste.
Evet Çakır öldüğünde sapitmisti millet :)
Ama bu çok farklı bir şey.iki kadın üye bir kadın oyuncu için zaten tecavüze uğramayı da seviyor tarzında bir yorum yapmış.mantığımın kabul edemediği şey bu.

film değil de gerçekten hayatta tecavüze uğramış biri ki ülkemizde tecavüzler oluyor.diyelim öyle biri hdp yi destekledi yada başka partiyi

insanlar amannnnnnnn ne olucak ondan olsa olsa bu olurdu.zaten tecavüzü de uğramıştı mı denicek?

Iste şaşırdigim bu ya.

Neyse mune uyarı yapmis zaten :)

Harbiden öyle bir anlam cikiyor. Ki bu ülkede halen "kuyruk sallama" kavrami var ne yazik ki. Fatmagül yeni ciktiginda günün konusuydu, fatmagülün sucu mu, degilmiydi diye. Habere bile cikmisti ve inanilmaz bir sekilde millet ikilemde kaliyordu. Kadinlar bile.

Yani evet, gercek hayatta böyle birsey olsa, tepkiler farkli olmazdi. Cok aci birsey aslinda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…