Bereket, rızık ve iş için dua

Bu tur bitene kadar sırayla herkese okurum inşallah canım sonra çıkarırsın beni 😊

Canım ikinci turu daha düşünmedim, arkadaşlar isterse devam edeceğiz. Benim zaten duaya ihtiyacım var. Ama şu anda senin için okumak zor oluyorsa şimdi de çıkarabilirim listeden. Önemli olan gönülden birbirimize yük olmadan dua etmek. Grupta olmanı tercih ederim, ama zorlanıyorsan bir şey diyemem. Allaha emanet ol. B Belki Olur

Yaaa ben tam okuyacam adet oldummmm napcam simdiii :KK43: isterseniz cikarn bni hak gecmesin cok uzuldhm valla :KK43:

Canım ikinci turu daha düşünmedim, arkadaşlar isterse devam edeceğiz. Benim zaten duaya ihtiyacım var. Ama şu anda senin için okumak zor oluyorsa şimdi de çıkarabilirim listeden. Önemli olan gönülden birbirimize yük olmadan dua etmek. Grupta olmanı tercih ederim, ama zorlanıyorsan bir şey diyemem. Allaha emanet ol. B Belki Olur
Hakkınızı helal edin kızlar bu aralar yoğunum,dediğin gibi gönülden dua etmek lazım. Beni çıkar o zaman canım

@ M Minikbirmucizemeselesi (8 adet)
@ Safir Taht Safir Taht (8 adet )
@ minik kalp0753 minik kalp0753 (8 adet)
@ KurkmantoluS KurkmantoluS (8 adet)
Y yasemin_90 (8 adet)
@ DantelKiz DantelKiz (8 adet)
@ ferdaw ferdaw (8 adet)
F FairyTale89 (8 adet)

Arkadaşlar listeden ismini sildirmek isteyen varsa şimdi söylesin, bundan sonra gruptan çıkma olmayacak. Kalabalık bir grup olalım istemedim zaten. Baştan beri söylüyorum, düzenli bildirim yapacaksanız ayeti okumak size yük olmayacaksa katılın bize. İşiniz varsa başta söyleyebilirsiniz ki ayeti 10 defa okumak 10 dakika almıyor.
Güzel bir amaç için bir araya geldik, yarı yolda bırakmak hoşuma gitmiyor. Başta da söyledim 3 kişi kalsak da devam edeceğim, zira ben devamlı okuyorum zaten ayeti. Amaç birbirimiz için de dua etmek. Kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz. :dua:Allaha emanet olun.

Okumayan bir Y yasemin_90 arkadaşım kaldı. Forma girince bildirim yapar herhalde.

X