Bereket, rızık ve iş için dua

Bismillahirrahmannirrahim

“Rabbena atina min ledunke rahmeten ve heyyi’ lena min emrina reşeda”

Anlamı:”Ey Rabbimiz, bize katından rahmet ver ve işimizde bizim için muvafakiyet hazırla.”

Öğlen namazının farzından sonra bu dua çok faziletlidir. Bu duaya her gün sabırla devam edildiği zaman rızık kapıları açılır, borçlu borçtan kurtulur, fakir rızıklanır, iş isteyen hayırlı bir iş bulur.

B Beto2012
B Belki Olur
Y yasemin_90
M Minikbirmucizemeselesi
Safir Taht Safir Taht
begonvil1985 begonvil1985
KurkmantoluS KurkmantoluS

Arkadaşlar yarın kesinleştirip başlayalım öğle namazı ile birlikte. Size uygun mu?

Anlamı:”Ey Rabbimiz, bize katından rahmet ver ve işimizde bizim için muvafakiyet hazırla.”

Öğlen namazının farzından sonra bu dua çok faziletlidir. Bu duaya her gün sabırla devam edildiği zaman rızık kapıları açılır, borçlu borçtan kurtulur, fakir rızıklanır, iş isteyen hayırlı bir iş bulur.

B Beto2012
B Belki Olur
Y yasemin_90
M Minikbirmucizemeselesi
Safir Taht Safir Taht

Arkadaşlar yarın kesinleştirip başlayalım öğle namazı ile birlikte. Size uygun mu?
Kişi başı 10 tane mi düşüyor kuzum. Bence uygundur

B Beto2012
B Belki Olur
Y yasemin_90
M Minikbirmucizemeselesi
Safir Taht Safir Taht

Benim için uygundur .

Canım ben öğle namazını kıldım okuyacaktım ama kime okunacağını falan hiç belirtmemişizz. Nasıl olcak şimdi bugün başlamıyor muyz

Canım ben öğle namazını kıldım okuyacaktım ama kime okunacağını falan hiç belirtmemişizz. Nasıl olcak şimdi bugün başlamıyor muyz

Bugün başlayacaktık canım, ama evdeki internette sıkıntı vardı, tel de internet yok, yeni giriş yapabildim. Allahin izniyle yarın başlıyoruz. KurkmantoluS KurkmantoluS

Son düzenleme:
Tamamdır canım inşallah. Peki öğle namazından sonra okuyamazsak ne olacak

Birşey olmaz herhalde. Kuran'da geçen bir süre, öğlen namazından sonra kibleye doğru okunması tavsiye edilmiş, daha etkili olacağı için. Günde 70 defa okuyup işleri açılan esnaf bir arkadaşım vardı, o sabah namazından sonra okuyordu canım. KurkmantoluS KurkmantoluS

X