beraber yururken baska bayanlara baksa!!!

pearl:)

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
282
12
Yanındaki bayan güzel olsada gözü etrafta olan erkeklere ne dersınız. ne yapmalı bunlara şimdiCADIARZU görmezden mi gelemeli:kahve:yoksa:eek:klava: hangisi?siz ne yapardınız???

eşimle beraberken başkalarına bakması benim için sorun değil...
güzele bakmak sevapmış,baksın.hatta çok ilginç giyinen biriyse ve eşim görmemişse ben ona gösteririm...
bakmakla bir şey olmaz...

Erkeklerin doğasında var her türlü bakar. senin yanında bakmasa sen yokken bakar bunlara kızmak fayda etmez ondan aldırmıycaksın... zor da olsa... :eek:klava:

eşimle beraberken başkalarına bakması benim için sorun değil...
güzele bakmak sevapmış,baksın.hatta çok ilginç giyinen biriyse ve eşim görmemişse ben ona gösteririm...
bakmakla bir şey olmaz...

evet arkadaşım bende aynısı yapıyorum bak hayatım şu na nasıl ama falan derim hatta eşimde ben bakıpta senin kızacagına resmen bana gösteriyon der
ama birisi bana baksa yanında bir bayan varken ben deliriyorum yanındaki neden taşıyokaydirigubbakcemilesun diye bide bu açıdan bakmak lazım.

haklısınız coğu zaman takmam kaydirigubbakcemile2(e o kadar bende bakıyorum gercı bakışlar farklı)ama arada tutamıyorum kendımı bırde sınırlı anıma denk gelırse eyvah:eek:klava:.lüzumsuz farkındayım ama yapamıyorum:çok üzgünüm:

evet arkadaşım bende aynısı yapıyorum bak hayatım şu na nasıl ama falan derim hatta eşimde ben bakıpta senin kızacagına resmen bana gösteriyon der
ama birisi bana baksa yanında bir bayan varken ben deliriyorum yanındaki neden taşıyokaydirigubbakcemilesun diye bide bu açıdan bakmak lazım.

canım haklısın..
ama ben çok iddalı giyinen hemcinslerimi eşime gösteriyorum(süper mini,göğüs dekoltesi gibi)...onlar teşhir etmekte bir sakınca görmüyorlarsa bakmanın da bir sakıncası olmaz diye düşündüğümden...
eşim de bende arkalarından allah sevdiklerine bağışlasın deriz...öyle şeylere ben kızmıyorum,çok yakışıklı birini görürsem de eşimin yanında yine bakar,allah sevdiğine bağışlasın derim....

baksın bakar bakar benim değerimi anlar etraftaki çirkin kızları görünceşakkıdışakkıdı

benim eşim yanında ben varken güzel çirkin açık kapalı demez ağzının suları aka aka bakar bende buna çok üzülürüm gururum kırılır benimki biraz aşırı ve bana belli ede ede bakar hiç çekinmez

hiiiç bıdı bıdı etmem. ''aferin sana kolay gelsin'' derim utanır bi daha bakamaz, en azından benim yanımda.

gözunu oyar kafasını kırarım,
eger bakıyorsa zaten ben de oraya bakıyorumdur ve bakmıssa zaten aklında ben yokumdur , bu bu kdr

Erkeklerin doğasında var falan diyip hoş karşılarsak kendimizi kötü duruma sokarız..yanında bayan varken bana bakan erkeklerden iğreniyorum o bayana da acıyorum üzülüyorum....böyle bir erkeği bu kadın hak ediyor mu diye..eger gözü bi an kayıyorsa ve basını ceviriyorsa sorun yapmam ama ısrarla inceliyorsa bakıyorsa göz göze geliyorsa o kadınla hangiinz dayanır susarsınız arkadaslar onurunuz kırılmaz mı yani?

kıskanclık degıl bu :1no2:ınsan kotu duruma dusuyo onuru kırılıyo inciniyo senağlamaerkeklere normal gelıyo ne varmış bakmışsa.yok yok odun dıyecem olmycak koklerı duran içi boş ağaç bunlar.anlayışsızlar işte aksamı mahveden bız oluyoruz kendılerı nelerı mahvedıyolar haberlerı yok

vallahi gözüne yasak koyarsam eğer o daha tehlikeli olur :nazar:
bu tip durumlara takılan biri değilimdir ama hoşlandığımıda söyleyemem
fakat ne bakıyorsun hıııı :eek:klava: dersemde bu defa gizli kaçamak yapacak ve bu ona zevk verecek hihoyyyt
yalan mı yasak olan herşey daha tatlı değil mi :nazar: hala bir çözüm bulamadım -tatlicadiarzu-

vallahi gözüne yasak koyarsam eğer o daha tehlikeli olur :nazar:
bu tip durumlara takılan biri değilimdir ama hoşlandığımıda söyleyemem
fakat ne bakıyorsun hıııı :eek:klava: dersemde bu defa gizli kaçamak yapacak ve bu ona zevk verecek hihoyyyt
yalan mı yasak olan herşey daha tatlı değil mi :nazar: hala bir çözüm bulamadım -tatlicadiarzu-
canım dogru soyluyosun ama sus sus da nereye kadar.ya nasıl olsa hıcbırsey demıyo nasıl olsa dıyıp ilgi alanını genışletırse
:smiley-cool:değişik yaratık bunlar. ıyısımı ıce atmamam kızdınmı:mymeka:gitsin.baska dılden anlamıyorlar nasıl olsaÇok üzgünüm çoook

Yasak koydukca daha cazip gelecektir.
Yolda yürürken at gözlügüyle gezdiremeyiz ki adamlari.:nazar:
Böyle birsey basima gelse, eminim bende hoslanmazdim bu durumdan, ama kesinlikle birsey demezdim.
Tabi bakmak var bide bakmak var, duruma göre tepkimde degisir.
Ayrica güzel bayanlara bizde bayan olarak bakariz ki erkekler mi bakmayacak.
Bence sorun etmemek lazim, siz sorun ettikce erkeginiz sizi kendine güveni olmayan bir kadin olarak görür.yasakkelime
Hic havami bozmam anam:kahve:yasakkelime

canım dogru soyluyosun ama sus sus da nereye kadar.ya nasıl olsa hıcbırsey demıyo nasıl olsa dıyıp ilgi alanını genışletırse
:smiley-cool:değişik yaratık bunlar. ıyısımı ıce atmamam kızdınmı:mymeka:gitsin.baska dılden anlamıyorlar nasıl olsaÇok üzgünüm çoook

valla ben baktığı zaman hadi gel tanışacağız deyip kolundan sürüklüyorum :roflol: ozaman pişman oluyor cokacimcoook ama bu bir çözüm değil benneyaptımki

yok ben sorun etmem...hangi bir gun sorun edecem..adamın gözüne bandaj takamam kı valla bazen oyle bayanlar varkı ben bıle dönüp dönüp bakasım geliyo...

adam bakmamayı bılecek gözune bandaj takmıycanız zaten... kötükedihüso
bakmamalı seven adamın gözu dısarıda olmaaz

X