benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı?

bana bakılması gerekiyo ama hem korkudan hemde utancımdan yaptıramıyorum sadece doktor yapsa kabuledecem okadarını ama arkadaş yazmışya bi ton insan oluyomuş sen masada akşam yemeği gibi uluorta offf offf düşünmesi bileçok zor. en evlisin doğum yapmışsın biraz daha alışkın oolmalısın yaa azcık cesaret benim gibi olma

eskiden utanmam vardı,ama artık utanma falan kalmadı.afedersin nerdeyse göstermediğim dr. kalmadı.ama insanın canı yandımı gerisi boş....

canın neden çok yandı :26:

canım,yani çektiğim rahatsızlıktan dolayı demek istedim.intersistiyel sistit.(bu teşhisi de kendime ben koydum ya neyse...)bu rahatsızlığıma çözüm bulamıyorum,doktorlar da öyle.4 yıldır hala uğraşıyorum.3 milyardan fazla harcamışımdır. ben küçük bir ilçede yaşıyorum.şimdi oğlumun sömestr tatilini bekliyorum. büyük şehre gideceğim. internetten dr. araştırıp görüştüm. beni üniversiteya alsınlar,yatırıp ,iyice kobay gibi araştırsınlar diyorum. ya...hayırlıdı bakalım.

mesanede bişey bulamadılarmı canım senin neden teşhis koyamadılar? annemde çok çekti yanıyodu kadıncağız iyi biliyorum allah şifa versin tez elden. bende ünv hastanesine gidiyorum ama bu mesaneye bakma olayı beni çok ürküttü ve biriyle konuşurken bile utanıyorum bekarım çünkü daha önce hiç jinekolojik muaynede yaşamadım oyüzden benim için tabu gibi bişey sen düşün artık az çok anlarsın bekarken sende çekinmişindir eminim bu konularda. sistoskopi sırasında sen uyumadınmı canım

bana henüz sistoskopi yapılmadı.yani mesaneye bakılmadı.sadece sonda takmışlardı bana.o da zoraki zaten...
sende sistoskopi için uyuşturma veya bayıltma talebinde bulun istersen,bir çözüm yolu bulunur mutlaka. sana da geçmiş olsun.

doktorum bulundu o tavsiyede uyutayım seni bişey duyma olmazmı dedi almaz yapmayalım dedim şimdi söyleyip duruyo kızcak bana tedavide etmeyecek o olcak

kızlar bn yeni üye sayılırım.3 aylık evliyim bnde ewlndikten bir ay snra bnde sık sık tuvalete gitme isteği oldu. ürolojiye gittim idrar yolunda iltihap var dedi.bnm yanlarımda ağrıyodu. ilacı kullndım ama güvenemdim bide dahiliyeye gittim oda geçmiş iltihap dedi dikkat et fln dedi.2 hafta önce gene oldu bi anda. tam cenazayee gitcez bn bi sıkıştım gidiorum yok.3-4 kere böle oldu.otobüste sıcaktı 1 saat snra geçti.bugünde oruç tuttum sn bi saatee bn 10 kere gittim herhal wc ye.arada oluyo bayburt soğuk donuyoruz malum.arkadaş dedi sususz kalınca bnde de oluyo bol su iç die napim tekrar doktora gidim mi. gidersem bu sefer kadın doğumamı gitsem bi fikir veerin

kadın doğumla ilgili görünmüyo canım sistite benziyo seninki ürolojiye gitmen gerekir sistitte tam olarakgeçmiyo üşütme vs gibi şartlarda tekrarlıyo durum

kadın doğumla ilgili görünmüyo canım sistite benziyo seninki ürolojiye gitmen gerekir sistitte tam olarakgeçmiyo üşütme vs gibi şartlarda tekrarlıyo durum

anladim cnm.zaten az soguk alayim tuvalete zor yetisiyorum.

annem gibisin canım annemde de var bu bayanlarda çok oluyo doktora gittinmi neoldu durum umarım basit bi üşütmedir

gittim canım.idrar yolu iltihabı dedi. antibiyotik kullandım geçti. ama az biraz soğuk alınca gene oluyo. dikkat et dedi sıcak tut kendini dedi. elimden geldiğince sıcak tutmaya çalışıyorum.

gittim canım.idrar yolu iltihabı dedi. antibiyotik kullandım geçti. ama az biraz soğuk alınca gene oluyo. dikkat et dedi sıcak tut kendini dedi. elimden geldiğince sıcak tutmaya çalışıyorum.

evet dediğim gibiymiş şükür farklı bişey değilmiş bunada şükür geçmiş olsun canım

slm arkadaşım sanırım bende de bu hastalıktan şüpheleniyorlar, sen aldığın tedaviden olumlu sonuç aldığını yazmışsın suan ne durumdasın peki tamamen gecti mi aynı şekilde devam ediyor mu, inşallah hala buralardasındır cevaplarsan çok sevinirim. belki bende senin doktoruna gderim bende istanbuldayım

sanırım bende de bu hastalık var. iyileşen ya da iyileşebilmek için bir yol bulan var mı acaba

Benim ayaklarım çok üşüdüğü zaman ayaklarımın altına visk sürüyorum kalın çorap giyiyorum birde sıcak su torbası koyuyorum çok işe yarıyor . ( bende sistik yok çok şükür ama ayaklarım üşüdügünde gaz sancım olur genelde ) birde ayak ısıtıcıları var ayakkabı içine yerleştiriliyor bulabilirseniz ondan deneyin , gerçi ben hiç denemedim.

Simdi ne durumdasınız yıllar geçmiş demso bende aldim çok bi fayda görmedim kurtuldunuznu demso ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…