benimle 41 gün Meryem S. okumak ister misiniz ?

new smiles

*kavuşmamıza az kaldı miniğim*
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2015
3.640
1.830
Arkadaşlar her gün olmak üzere 41 gün ara vermeden okumaya ne dersiniz ? hayırlı ve sağlıklı bebişlere kavuşmak için. ben hep yarım bırakıyorum, özellikle özel günlerimde bazen okuyacak kişi olmuyor.
burada destek oluruz birbirimize hem.

her kes her gün okuyacak ve oluşan liste deki bütün isimlere dua edecek. her kes hem kendine hem arkadaşlara okumuş olacak. :emir_bebek::emir_bebek:

ben varım :) müslümanın birbirine yaptığı dua kabul olurmuş. Rabbim hayırlısı ile başlayıp bitirmeyi ve dularımızın kabul olmasını nasip eder inşallah..

ben de okuyorum canım 7. gündeyim daha önce de okudum ara verdiysem de okudum. tam 41. gün tüp bebekte pozitif haberini aldım yine de devam ettim. rabbim bu defa nasip etmedi boş gebelikten kaybettim. ama umudum tam eksiğin olursa yardımcı olurum.

ben de okuyorum canım 7. gündeyim daha önce de okudum ara verdiysem de okudum. tam 41. gün tüp bebekte pozitif haberini aldım yine de devam ettim. rabbim bu defa nasip etmedi boş gebelikten kaybettim. ama umudum tam eksiğin olursa yardımcı olurum.
çok sağol canım melesef katılım olmadı topiğe. bende regl oldum ve mecbur bitince tek başlıycam. 2. defa tutar inşallah tüp bebek canım, Allah çok bekletmesn zor işler gerçekten bende ümitliyim hiç kaybetmedim ümidimi ama bazen insan bunalıyor ve yıpranıyor. Allah büyüktür diyorum başka bir şey gelmiyor elimden. benimde ilk bebeğimin kalbi durdu. 2. dış gebelik oldu. 4 ay geçti şimdi tekrar başlıyorum denemeye Allah izin verirse olacak inşallah.

ben varım :) müslümanın birbirine yaptığı dua kabul olurmuş. Rabbim hayırlısı ile başlayıp bitirmeyi ve dularımızın kabul olmasını nasip eder inşallah..
amin canım. o zaman biz senle devam edelim. ben geç başlıycam daha regl bitmedi ama isimlerimizi söyleriz arkasından. zaten diğer topikte de söylüyoruz. katılım olursa yine başlarız isme dua etmeye..

X