Benim sorunum ne?

HEDXIXYE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
11
0
merhaba meltem hanım ben 2,5 senelik evliyim ve benim sorunum nedir bilemiyorum ama kötü hissediyorum kendimi .. bundan 6 sene önce kadar fabrikada çalışmaya başladım ve 9 ay kadar sosyal hayat denen şeyi hiç yaşayamadım çünkü 12 saat çalışıyorum .. yat kalk tekrar iş falan derken işten ayrıldım ..((( ayrıca babam olmadığı için eve katkıda bulunmak zorunda olduğumdan zor şartlarda çalıştım ))) neyse tabi ablamda baskı yapıyo çalış falan diye fabrika iyi para veriyo vs.... şuan sekreterlik yapıyorum işten ayrılmak istiyorum fabrikada çalışan arkadaşlarım var çağırıyolar fakat korkoyorum eskisi gibi olucak diye ..bunu nasıl yenebilirim.. mesela fabrikadaki arkadaşlarla konuşuyorum iyi diyolar hani rahatlamak için ama o senelerdeki psikoloji herhalde istemiyorum... kararsızım yardımcı olurmusunuz.....

Hediye Hanım, çalışma şartlarını iyice incelemelisiniz. Elbette para kazanmak önemli, ama karşılığında sağlığı bedel ödemek doğru olmaz. Para kazanmak için sağlığımızı kaybetmemiz gerekmiyor. Daha iyi şartlarla çalışabiliriz.

X