benim sorunum ne bilmiyorum

buse123tarz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
6
0
19
noldu bana anlamıyorum erkekler yanıma yaklaşmaya calissa iğrenç şeyler söylüyorum midelerini bulandırmaya çalışıyorum sokak ortasında bana bi erkek bakınca midesini bulandırıcak şeyler söylüyorum iğrenc şeylere gülesim geliyor. 20 yaşındayım olgun davranmak istiyorum ama yapamıyorum bunları yaparkende utanıyorum düzelmek istiyorum ama yapamıyorum yalnız kalmak istemiyorum kendi içimde kayboldum kendimle tek kalinca aglamak geliyor icimden kalbim sıkışıyor yanımda konusucak hep biri olsun istiyorum konusucak biri yoksa bile şarkı açarım tum gun o konuşsun kendimi dinlemek istemiyorum çünkü düşünceler içinde kayboluyorum erkek arkadaşım artık cok sıkıldı benden hakli... olgun davranamıyorum ona bile böyleyim saçma davranırım içimdeki sevgi duygusunu çıkaramıyorum her zaman sevdiğime de kötü davranıyorum tanımadıklarima da benim sorunum ne kendimi cok kötü hissediyorum düzeltmek istiyorum düzelmek ne zaman istesem uyuyup uyandığımda yine ayni kişiyim bi anda ortaya cikiyo bu halim düzelmek istiyorum..

X