benim param,senin paran

ayyy yazık değil mi kız:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:bende bazen soyup soğana çeviriyom garibimi akşam maaşını bana verdi ona 20 ytl verdim harçlık:KK70::KK70::KK70:

hehehe ben de şu anda çalışmadığım için benim param yok kocişin parası benim param kartı bende :roflol: ama gelirim varken de kendi kartım da bendeydi jeyyar
ama bunu oturup da konuşmak bile saçma zaten belli bişi banka kadındır tatlicadiarzu :sm_cool:

herhalde bu kadın ve erkek çalışınca genelde ortaya çıkıyor. kadın kuaför ve giyim masraflarını kendi kazandığı parayla erkeğede mecburen masraflar kalıyor. bir zaman sonrada tartışma çıkıyor halıyle bu ay kuaföre gitmede şu faturayı yatır gibi.En güzeli benim gibi çalışmamak böylece senin ve benim param olmuyo bizim paramız oluyo.böylece bizim olan parayı kadın gerektiği gibi harcıyo. tek kazanç olunca. a tabi kadın yine ona göre yolunu buluyo hiç bişidende eksik kalmıyo

herhalde bu kadın ve erkek çalışınca genelde ortaya çıkıyor. kadın kuaför ve giyim masraflarını kendi kazandığı parayla erkeğede mecburen masraflar kalıyor. bir zaman sonrada tartışma çıkıyor halıyle bu ay kuaföre gitmede şu faturayı yatır gibi.En güzeli benim gibi çalışmamak böylece senin ve benim param olmuyo bizim paramız oluyo.böylece bizim olan parayı kadın gerektiği gibi harcıyo. tek kazanç olunca. a tabi kadın yine ona göre yolunu buluyo hiç bişidende eksik kalmıyo

bi ara konu açmıştım hani eşim margarin alırken bile karışıyor diye yada nevresim takımı almama karışıyor diye o zaman eşime bende çalışıyorsam bu eve birşey almaya ya da kendime birşey almaya hakkım var demiştim şimdi acaba kırılmışmıdır diye düşündüma.s.a.s.a.s.

Bence kırılmıştır kendini onun yerine koyup düşün ve gönlnü al bence. Mesela nevresimi beraber almaya gidin, hangisini alıcağınız konusunda kararı ona bırakın

onlara kalsa hiçbişi almıyalım zaten evde olanlar yeter :eek:klava: ama çalışmayınca da zor oluyo ya çalışırken gidip istediğim şeyi alıyodum bişi demiyodu sağolsun gene demiyo ama artık alamıyom ben utanıyomm :eek: onla gidersek alıyom artık napemm

bizimki para harcamayı sevmez aslında birşeyler yapmak istiyor hak veriyorum ama bazen abartıya kaçıyo benim ki:KK70::KK70::KK70:

Aklımdanda bu geçmişti acaba bir düşüncesi bir amacımı var diye. Belki fuzuli yere para harcayıp amacını ertelemek istemiyor. Açıkçası şu yeni nevresim takımlarına bende bayılıyorum ama ihtiyaç dışı sadece bir zevk yenileri çıkıcak onlarıda almak isticez. Eşimin herzaman bana söylediği bişi alıcam dediğimde ihtiyacımız varmı. bence biz kadınlar biraz benciliz onlar bizim yaptığımıza aldığımıza gittiğimize karışmasın ama biz karışlım.

evet öle onlar gerekli şeyleri alıyolar sadece biz ne görürsek atlıyoz Kötü Kazen yani ben öleyim :eek: off yaa

hele ben hele ben neyi beğensem saldırıyom adamda bazen bunalıyo ama napalım kızlar doğamızda bu var:KK70::KK70::KK70:allah bizlere bu özelliğide vermiş yaratırken:KK70:

Bir evlilikte senin paran benim param diye birşey olmaz canım. Benim param yine benim param onun parası da benim ve çocukların parası. hahahahahahaaaaaaaaa

bizim bir yakınımız böyle yapar ev kadını harclığını kocası veriyor ama gün paralarım benim der bankada ayrı hesabım var der ( ev kadını nerden kazanıyosa) hatta kocasının arabası bile onun üstüne o arabaya da benim diyo

öyle ayrı gayrı paranın bereketi olacağına innamıyorum ben

X