Bebek Beslenmesi Benim oglum minicik oglum ;)

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ha ha o zaman annelerin ahı çıkıyor.
kusura bakma ama ben usluymuşum, eşim de öyle,
e oğuluş da uslu olmuş işte, sebep belli :KK53:
Bende usluymuşum ( sonradan böyle oldum :KK70: )
Eşime de uslu diyo annesi ama aman kim ayranım ekşi der
İkimiz usluysak bizimki kime çekmil :KK53:

O kadar bahsettim bari resmini de avatara koyayim dedim kizlar :KK66: tanistirayim cumle icinde gecen meme manyagi oglum budur :KK66:
Maşallah. Bazısının emme refleksi de çok olabiliyor. Herşey düzene girer merak etmeyin. Relax olun. Ben relax olmasam ikisi de canavar olurdu Allahtan sakin bi insanım. :) Allah dağına gore kar veriyor işte.:KK66:

Maşallah. Bazısının emme refleksi de çok olabiliyor. Herşey düzene girer merak etmeyin. Relax olun. Ben relax olmasam ikisi de canavar olurdu Allahtan sakin bi insanım. :) Allah dağına gore kar veriyor işte.:KK66:
Tesekkurler
Sakin olmaya calisicamm insallah
Simdi bile uyanmis meme diye beni ariyor yatagin icinde hey guzel Allahim :KK66:

Amin canim darisi basina:KK66:
Bana hic benzemiyor tasiyici annesiyim sanki mubaregin:KK45:

değişiyorlar ya, ben eski fotolara bakıyorum da, 2 yılda evrim geçirmiş çocuk.
ha ha ama nasıl oluyorsa aynı fotoğrafa bakıp ben kendime eşim kendisine benzetiyor.
eski fotoğraflarında da aynen.
ki çocuk kendi eski fotoğrafına bile benzemiyor.
algıda seçicilik işte :KK47:

Bizim ki kullanmadı ki hiç
Ayağa kalkıyo daha bağlamadan, baplarsan indirene kadar ağlıyo
Aman huysuzsa herşeyde arıza çıkarıyolar bence
Bireon, emzik, bebek arabası vs. alayı arıza :KK70:
İki çocuktan kalma emzik biberon koleksiyonum vitrinlik zaten. Aynen yani bunlarda yumurtadan böyle çıkıyor napalim. :KK70: Mühim olan can sağlığı. :KK66:

değişiyorlar ya, ben eski fotolara bakıyorum da, 2 yılda evrim geçirmiş çocuk.
ha ha ama nasıl oluyorsa aynı fotoğrafa bakıp ben kendime eşim kendisine benzetiyor.
eski fotoğraflarında da aynen.
ki çocuk kendi eski fotoğrafına bile benzemiyor.
algıda seçicilik işte :KK47:
Evet ya sapsari olan cocuk birden esmere donuyor ya en cok ona hastayim ben

Benimki 15 aylık ne çektim ek gıda dan ,büyük oğluma ne versem yerdi , çok zormuş yemeyen uyumayan bebek ki şu an bizde ikiside mevcut ,aslında biri düzeldi sayılır yemek:)

Ne yoğurtlar mayaladım ne mamalar hazırladım yok yemedi ağla ağla harap oldum ,sütüm vardı ama yaramamaya başlamıştı.

Tv izleterek yemek yedirenlere kızardım öyle herkes yedirir derdim , sonra kendinize pişirdiklerinizden ver diyenlere de kızardım.

Olmadı 4-5 ay uğraştım sonunda açtım reklamı verdim tarhanayı eti bize ne pişirdiysem onu , bir iki kaşık derken bugünümüze hamdolsun artık kendi mama diyor.

Tabi reklam falan açmıyorum artık, damak tadı oluşana kadar uyguladım bunu ,izlerken ne yediğini bilmez dediler ama eğer doyduysa canı istemiyorsa reklam da olsa yemiyordu, yani ne yediğini gayet iyi biliyordu.

Memeye gelince dudak tiryakisi yeni doğan gibi zırt pırt meme istiyor, gece saat başı kalkıyor :KK43: vermiycem gece meme diyorum mümkün değil emmeden uyumuyor, eşim alıyor başka odaya götürüyor, yine aynı illa emecek.

Emme konusuna çözüm bulan bana da söylesin, gece için :)

Birde biberon almadı emzik başta tuttu bıraktı, şimdi süt veriyorum yok ayran veriyorum yok meyve suyu yok ama ben pes edermiyim bardakla her gün bir yudum da olsa veriyorum elbet buna da alışır diyorum:)

Valla sisme kadin alcam yataga birakip kacicam en sonunda :KK66: onu da emer bu :KK70:

X