Makyaj Ürünleri Benim kimyasal dünyam :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mermaid5

Atatürk'ün kızı ☪
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
622
2
ürünlerimi sizlerle paylasmak istedim sorularınıza byük bir mutlulukla cevap verebilirim:)

canım pastelin resimdeki rimellerinin hangisinden memnunsun?
mor olan baya övülmüştü bloglarda sence güzel mi?

kirpiklerim oldukça uzun dolgunluk daha önemli.

mor olan daha çok uzunluk sağlıyor. fırçası kauçuk o yuzden dolgun olamıyor pek. turuncu o konuda gercekten basarılı.
ya da mor olanı normal bir sık kıllı fırçayla sürrersen harika kirpiklerin olur

mor olan daha çok uzunluk sağlıyor. fırçası kauçuk o yuzden dolgun olamıyor pek. turuncu o konuda gercekten basarılı.
ya da mor olanı normal bir sık kıllı fırçayla sürrersen harika kirpiklerin olur

teşekkürler cevabın için
olmazsa ikisini birlikte alır öyle kullanırım daha etkili olur.

garnier in 3 ü bir arada maskesini gördüm sanırım fikirlerini alayım canım memnun musun maskeden

garnier in 3 ü bir arada maskesini gördüm sanırım fikirlerini alayım canım memnun musun maskeden

ilk aldığım zamanlarda arkasında yazdığı gibi 3 amaç için de onu kullanıyordum talimatlara uyarak o zman daha cok etkisini gormustüm siyah noktalar yarıya inmişti rengim düzgünleşmişti

ama sonra diğer jelini aldım garnierin sbah akşam onunla yıkıyorum. haftada 3 kez 3ü 1 aradayı maske ve peeling olarak kullanıyorum ve memnunum.

bir de acil durumlarda sadece burnumda kullanıyorum

ben memnunum yni bitince alacağım bir ürün:8.

cilt tipin nasıl buarada?

cilt tipim karma canımda baharda hep soyuluyor yüzüm kabuk kabuk oluyo :26: ölü deriyi temizlemesi için peeling olarak kullanmayı düşünüyorum canım teşekkürler yorum için

canım ya bende siyah noktalar ve t bölgem çok yağlı olduğu için senden fikir almak istiyorum. ne kullanmalıyım ?

canım ya bende siyah noktalar ve t bölgem çok yağlı olduğu için senden fikir almak istiyorum. ne kullanmalıyım ?

garnieri kullanabilirsin benm kullandığım gibi.o jelle beraber yani.

bir de clean clearın bir toniği var siyah nokta temizleyici gercekten temiliyor ama devamlı kullnman lazım.ben bıraktım eski haline döndü devamlılık istediği için de ara sıra kullanıyorum özelkle peeling sonrası burnuma.

cilt tipim karma canımda baharda hep soyuluyor yüzüm kabuk kabuk oluyo :26: ölü deriyi temizlemesi için peeling olarak kullanmayı düşünüyorum canım teşekkürler yorum için

pki keyfin bilir gece yatmadan yoğun bir krem kullan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…