Benim kaderim yalnızlık mı?

Neden yalnızlık canını sıkıyor ki bu dünya aşktan evlilikten ibaret değil yalnızlıktan kimse ölmez sonuçta. Kendini mutlu edecek başka şeyler yap hobi edin eğer imkanın varsa gez toz eğlenmeye bak. Sanki sevgilisi olanlar yada evli insanlar çok mu mutlu sanıyorsun.

Bak bu de şöyle düşün, 20 li yaşlarda evlenmişsin çoluk çocuğa karışmışsın ama eşin sorumsuz şiddet uygulayan bir insan ve sen de dayanamayıp boşanmışsın ve 29 yaşındasın tekrar başa dönmüşsün hem de çocuklarla, böyle olmakta var emin ol biseyler olmuyorsa daha hayırlısı olacağı içindir , 29 yaşında pırıl pırıl gencecik bir kızsın önünde güzel yıllar var, hayatin tadını çıkar, bu zamanları böyle şeyler için üzülerek geçirme, iyi birisi karşına çıktığında bu düşüncelerinin zerresi kalmayacak ama saçma sapan bir evlilik yapmış olsan yılların yorgunluğu gözlerine işleyecek isteğin dahi kalmamış olacak , gelecekten korkma sürekli çalış çabala en iyi yerlere gelmeyi hayal et , kendini boş bırakma ki bu düşünceler seni esir almasın, bak 40 İna yakın evlenen de var 35 inde hayatının aşkını bulan da var , 2. Evliliğini yapıp huzura eren de var, herşey bir imtihan biraz sabırlı olun ve hayati akışına bırakın, evlenmek bir başarı değildir, bu yaşta evli olup kötü bir evliliğe sahip olmaktansa 40 ına yakın evlenip kaliteli bir adamla mutlu bir evliliği tercih ederdim ben...

Yaşadığın bunca zorluğa rağmen bir sürü şey başarmışsın . Bence sana kayık olan biri en doğru zamanda karşına çıkacak. Senin yapman gereken şey anın tadını çıkarmak. Çokça da şükretmek . Nerden nereye geldim diyebilmek . Üzülmek , dertlenmek zamanı değil , kendini tebrik et başarıların için ve annenle olan olumsuz duygularını kabullen. Belki de sen uzaklaştırıyorsun kendini ilişkiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…