Benim içinde dua eder misiniz?

littlelady

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2015
277
104
Merhaba hanımlar oncelikle allah hepimizin her konuda yardimcisi olsun. bir süredir kafam cok bulanık zor zamanlardan geciyorum. zamaninda cok emek verdigim ve beni cok kiran insani baskasinin elinden tutarken goruyorum en yakin dostum hayatimdan cekip gidiyor, ilginc ruyalar goruyorum isin icinden cikamiyorum vs ve kendimi cok yalniz hissediyorum aylardir. istedigim benim icin hayirli bir insan, beni sevecek sevebilecegim rabbimin de sevdigi gonlume uygun bir insan. surekli dua ediyorum inancimi yuksek tutarak ama bu ara kendimi toparlayamadim. beni de dualariniza alirsaniz gercekten cok memnun olurum. rabbim bana dua edenlerinizden razı olsun..

Ben varim canim, hepimizin bu donemlerden gectigi zaman olmustur. Sen kalbini temiz tut, malesef sinavlarimiz oluyo ve olucakta sabrin sonu selamer. ALLAHIM insallah gonlune gore verir, hem hayirli bir es hem hayirli bi dost..kalbinden gecen guzel seyler seninle olsun insallah..Allaha emanet ol

Allah razi olsun sizden benim icin dilediginiz ne varsa allah size daha guzelini versin. cok tesekkur ederim sizde allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…