Benim icin 1 tane her hangi bir duayi okurmusunuz? 1 tane yeterli

Teşekkür ederim Allah razi olsun:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimmmmm :) ben bes tane Ayetel kursi, bes tane kevser, bes tane ihlas, bes tane subhaneke ve bes tane de fatiha okudum. Duaya ihtiyac duyulan zamanlari gayettt iyi bilirimm... can i gönülden ettim inşallah gönlünce her sey hayırlısıyla olur. Bana da bi dua gönderen olursa rabbim mekanını cennet eylesin o kadar doluyum ki için için. .. okumayanin da eylesin.. inşallah ferahlarsin canim benim :)

Cok tesekkur ederim canim benim,bende senin icin okudum :78: ALLAH razi olsun, ALLAH etdigin dualari karsiliksiz birakmasin. ALLAH senin de dualarini kabul eylesin,o guzel gönlunden geceni sana HAYIRLISIYLA nasip eylesin. AMIN INSALLAH

Cok tesekkur ederim canim benim,bende senin icin okudum :78: ALLAH razi olsun, ALLAH etdigin dualari karsiliksiz birakmasin. ALLAH senin de dualarini kabul eylesin,o guzel gönlunden geceni sana HAYIRLISIYLA nasip eylesin. AMIN INSALLAH

Cumlemizin ablacim :)

merhaba arkadaşım senin sıkıntılarının ortadan kalkması feraha çıkman niyetiyle

3 ihlas 1 fatiha 1 Ayetel Kürsi 7 inşirah 1 duha 7 nasr 1 yasin-i şerif alıyorum Allah gönlünden geçeni karşına hayırlısıyla getirsin inşallah Rabbim hiçbirimizi darda bunaltıda koymasın AMİN

Bende 2 fatiha 2 kevser okudum cnm

Allah gönlünüze göre versin, hayırlı olana ulaştırsın sizi inşallah :) Bende sizin için dua ettim, umarım Rabbim katında, dileğinizin kabulü için size bir yararı dokunur :)

O kadar yıpranmış duygular duadan yoksun insanlar kötü şeyler var ki... rabbim yuvanizin ağzınızin tadini bozmasin, rabbim size hep yar ve yardımcı olsun inşallah. .. bu kadar kötü günlerde bi besmeleye bile ne kadar cok sığınıyor insan.. iyi ki varsınız, gece yatmadan once hepinize dualarim olacak inşallah.. :)

Allah gönlünüze göre versin, hayırlı olana ulaştırsın sizi inşallah :) Bende sizin için dua ettim, umarım Rabbim katında, dileğinizin kabulü için size bir yararı dokunur :)

Cok tesekkur ederim canim,bende senin icin okudum.ALLAH razi olsun,ALLAH etdigin dualari karsiliksiz birakmasin o guzel gönlune göre versin. AMIN INSALLAH

ALLAH seninde mutlulugunu daim etsin, hep yar ve yardimcin olsun INSALLAH. ALLAH senin o guzel gönlune göre versin INSALLAH. AMIN :78:

canım senin için aldıklarımı dün gece okudum Allah hakkında herşeyin hayırlısını versin AMİN

canım senin için aldıklarımı dün gece okudum Allah hakkında herşeyin hayırlısını versin AMİN

Bugüne baya ferah başladım, senin sayende allah razı olsun ablamm :)) bende dün gece hepinize sayamadan bildiğim dualari ettim. Dua etmeden yatmam artik kk da dualarimda:))

bende dün gece hepinize sayamadan bildiğim dualari ettim. Dua etmeden yatmam artik kk da dualarimda:))

ALLAH razi olsun hepinizden. Insanin kardesi icin dua etmesi guzel birsey.ALLAH etdiginiz hic bir duayi karsiliksiz birakmasin, sizlere gönlunuzden geceni HAYIRLISIYLA nasip eylesin INSALLAH. AMIN

Rabbim hepimizden razı olsun canım

inşaallah hep daha iyiye daha feraha doğru yol alırız yol alırsın AMİN ...

3 tane hz.yunusub duası 1 tane fatiha okudum. .Allah kabul etsin. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ayetel Kursu Fatiha süresi İhlas okudum senin için Rabbim kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…