Benim icin 1 tane her hangi bir duayi okurmusunuz? 1 tane yeterli

3 ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kürsi okudum canım.Rabbim gönlünden geçenleri avuçlarına doldursun inşallah.Duaların kabul olsun.

3 ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kürsi okudum canım.Rabbim gönlünden geçenleri avuçlarına doldursun inşallah.Duaların kabul olsun.

Sag ol canim, ALLAH seninde gönlunden gecenleri avucuna doldursun INSALLAH. AMIN. Ben su an regl oldum INSALLAH bitiriyim hemen senin icin dualari okicam. Cok tesekkur ederim. ALLAH razi olsun :KK16::KK16::KK16:

10 ihlas 10 fatiha okudum gönlünüzden geçen her sey bir an evvel olur inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

7 ayetel kursi okudum Allah kabul etsin

Cok Cok tesekkur ederim, ALLAH bin kere razi olsun. ALLAH senin de kisa bir vakitte gönlunden geceni nasip etsin sana. AMIN INSALLAH. :KK16::KK16::KK16:

INSALLAH reglim bitsin bende senin icin okucam yazicam buraya. Yinede cok tesekkur ederim:KK52::KK52::KK52:

Cok Cok tesekkur ederim, ALLAH bin kere razi olsun. ALLAH senin de kisa bir vakitte gönlunden geceni nasip etsin sana. AMIN INSALLAH. :KK16::KK16::KK16:

INSALLAH reglim bitsin bende senin icin okucam yazicam buraya. Yinede cok tesekkur ederim:KK52::KK52::KK52:

Canim dualarini okudum,yine de cok tesekkur ederim :) ALLAH dualariniz kabul eylesin :KK16::KK16::KK16:

Dualariniza cok ihtiyacim var.Benim icin 1 tane her hangi bir duayi okurmusunuz? 1 Fatiha, 1 Ihlas, 1 Ayetel Kursi yada 1 Hz. Yunusun duasi hic farketmez her hangi bir duayi okurmusunuz? AMIN INSALLAH dermisiniz benim icin? Bu mubarek ayda bu mubarek gece de ALLAH herkesin dualarini kabul etsin. AMIN. INSALLAH.

3 tane fatiha 1 tane ihlas okudum canım nolur sende benim icin dua et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3 tane fatiha 1 tane ihlas okudum canım nolur sende benim icin dua et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim cok tesekkur ederim,bende senin icin okudum. ALLAH dualarini kabul eylesin, yar ve yardimcin olsun. AMIN INSALLAH :KK16::KK16::KK16:

Dualariniza cok ihtiyacim var.Benim icin 1 tane her hangi bir duayi okurmusunuz? 1 Fatiha, 1 Ihlas, 1 Ayetel Kursi yada 1 Hz. Yunusun duasi hic farketmez her hangi bir duayi okurmusunuz? AMIN INSALLAH dermisiniz benim icin? Bu mubarek ayda bu mubarek gece de ALLAH herkesin dualarini kabul etsin. AMIN. INSALLAH.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 nas 1 felak 1 kevser suresi okudum. Rabbim gönlündn geçeni sana nasip etsin inşallah

merhaba canım senin için

3 ihlas 1 fatiha 1 Ayetel Kürsi 7 inşirah 1 duha 1 yasin-i şerif alıyorum Allah gönlünden geçeni karşına hayırlısıyla getirsin inşaallah AMİN :KK16:

Son düzenleme:
merhaba canım senin için

3 ihlas 1 fatiha 1 Ayetel Kürsi 7 inşirah 1 duha 1 yasin-i şerif alıyorum Allah gönlünden geçeni karşına hayırlısıyla getirsin inşaallah AMİN :KK16:

Canim senin icinde aynilarini okudum. ALLAH bin kere razi olsun. Cok tesekkur ederim. ALLAH dualarini kabul buyursun. AMIN INSALLAH :KK16::KK16::KK16:

Hepiniz gercekten cok iyisiniz ya. Sizin gibi insanlari gördugumde duygulaniyorum.Birilerinin insan icin dua etmesi cok guzel bir duygu.Birbirimizi tanimiyoruz bile,oysa sizler benim icin dua ediyorsunuz.Insan kendini böyle durumlarda tanimasa da bile kendini cok yakin hissediyor,ailesi gibi hissediyor.Farketmez hangi sebepten,nedeni ne olursa olsun dua etmeleri,bence eger bir insan bir kardesi icin,özellikle tanimadigi biri icin dua ediyorsa guzel iyi kalplidir. Hepiniz guzel kalplisiniz. Cok tesekkur ederim :KK16::KK16::KK16: ALLAH hepinizden bilyonlarca kez razi olsun.Cok minnetarim.ALLAH hepinizin gönlune göre versin.O guzel kalbinizden ne geciyorsa hepsi sizlerin olsun. ALLAH hic bir zaman ellerini uzerinizden cekmesin.AMIN INSALLAH

sabihacım dün akşam aldıklarımı sabah namazından sonra okudum aklıma ilave olarak 7 tane de nasr suresi geldi ekledim

canım Allah'tan muradının senin için hayırlısıyla olmasını diledim

inşaallah hayırlı haberlerini almak dileğiyle sağlıkla , huzurla ve de hoşçakal :KK16:

sabihacım dün akşam aldıklarımı sabah namazından sonra okudum aklıma ilave olarak 7 tane de nasr suresi geldi ekledim

canım Allah'tan muradının senin için hayırlısıyla olmasını diledim

inşaallah hayırlı haberlerini almak dileğiyle sağlıkla , huzurla ve de hoşçakal :KK16:

Canim cok cok tesekkur ederim,ALLAH bu yaptiginin karsiligini versin.Hepimizin hakkinda HAYIRLISI olsun.:KK16::KK16::KK16:

X