benim gibi yaşı biraz geç hamileler endişeliyim

SYDA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
15
0
53
:1no2:arkadaşlar slm 38 yaşındayım ve 7+4 hamileyim ancak inanın çok telaşlıyım hatta panik üstelik bu ikinci çocuğum umarım bu stres her dakka bişey olacak korkusu geçer sevgiyle kalın

bende 39 yaşındayım ve doğum edeceğim zaman 40 yaşıma gireceğim. üstelik kalp hastasıyım ... ama yine de Allahdan umudumu hiç kesmedim. hep hayırlı ve umutlu ve de iyi düşüncelerle doktoruma gidiyorum. ve şükürler olsun Rabbime şu ana kadar da hiç bir problem yok ve inşallah bundan sonra daolmaz... zira 2 oğlum var ve bu bebeğin de % 90 kız dedi doktorum onu sabırsızlıkla bekliyorum.. kırkımda gelen annemin adını vermeyi düşündüğüm güzel kızımı...16 hafta 5 günlük hamileyim nasip olursa kasım 5 gibi gelecek kızımız...a.s.:asigim::dance:

canı çok pozitifsin içimi rahatlattın umarım hepimiz hayırlısıyla kurtuluruz benimde tansiyon problemeim var ancak gebe kalınca ilacı bıraktım normal gidiyo şimdilik allah büyük:nazar:

bence Allah kolayligini sagligini verir kaldi ki gunumuzde anne olma yasi cok yukarilara cekildi ama yinede beslenmene kontrollerine sporuna dikkat et insallah 2ogluna kiz kardes gelir benim kizimda 1aylik oldu kiz bebek buyutmek ayri bir zevkmis anliycaksin arkadasim ayrica ben 32 yasinda anne oldum ve astimim vardi ama kizim bana hic zorluk yasatmadi ve hastaligim geriledi bile bebekler birer mucizedir hayirli dogumlar canim

canım kalbini ferah tut ve rabbimize sığın kendine dikkat et gerisini allaha havale et benim bir tanıdığım 41 yaşında doğum yaptı üstelik şeker hastası tansiyonu var ve kilolu ama hamileliği boyunca ve doğumda hiç bir problemle karşılaşmadı rahat ol inşallah rabbim hayırlı ve kolay bir hamilelik ve doğum nasip etsin aminnn

canım bende 35 yaşındayım ikinci bebeğim 8 yıl sonra istedik hiç de pişman değilim inşallah sağlıklı ve çok rahat bir hamileliğimiz olacak seni de tebrik ederim allah tamamına erdirsin

canım benim ben 41 yaşındayım ve deli gibi korkuyorm 12 haftalık hamileyim ama inan herşey allahtan kalbini ferah tut inşallah alıçaz bebeklerimizi kucağımıza:teytey:

canım bende 35 yaşındayım ikinci bebeğim 8 yıl sonra istedik hiç de pişman değilim inşallah sağlıklı ve çok rahat bir hamileliğimiz olacak seni de tebrik ederim allah tamamına erdirsin

Bende senin gibi 35 imde 2.çocuğumu kucağıma aldım 9 sene sonra ki farkında değilim tiroid problemim varmış.Ama şimdi oğlum 3 yaşında ve çok sağlıkla.Rabbim en iyisini bilir,sizler kafanıza takmayın herşey güzel olacak inşallah.Her ay düzenli kontrole gittikten ve yediklerinize dikkat ettikten sonra hiç bir problem olmaz.Ve buradan sizlerin mutlulukla dolu yavrularınızı kucağınıza aldığınızın haberinide alırız inşallah.Hayırlı,sağlıklı doğumlar,rabbim gönlünüze göre versin.a.s.

bi kulup kuralim bari bende nufus kagidi eskilerdenim artik yasimi demicem. Ikinciye hamileyim ama sorunlu geciyor fiziksel olarak bisey yok ama surekli bi karisiklik kanama derken moral olarak coktum bu haftada pisman oldum buna kalkistigima. 4,5 yasinda oglum var onda hic bi sorun yasamamistim zipzip dolaniyorudum. Bu seferde öyle kolay olur sandim ama olmadi bakalim sonumuz neye varacak moral olark iyi diilim beli persembe kalp atislarini duyunca mutlu olurum.Bizi neler bekliyo cok endiseli geciriyrum gunlerimi oysa oglumda böyle diildi cok mutlu gecmisti gunler.Bunun yasla alakasi yok eger yasini sorun eden varsa. Bu sefer öyle oldu sadece.

ben 28 yaşında olmama rağmen çok korkuyorum, acayip endişeliyim her an kaybedecekmişim gibi geliyor, her kötü biten hamilelik yazısı okuduğumda aynısı bana olacakmış gibi geliyor, hayatı kendime zehir ettim tabii eşime de..Bazen bir doktor yetmiyor 3 doktora gittiğim oluyor.Tek istediğim şu 3,5 sorunsuz ve çok çok hızlı geçsin bebeğim sağlıklı olarak doğsun...Hele şu doktor ihmali haberlerini okuyunca daha da strese giriyorum.Cidden psikolojik destek almam gerekiyor, daha hamile olduğum için sevinçli gezdiğim birgün olmadı...

canım bende hamileyim ve 32 yaşındayım Allah nasip etmiş sana bu yaşta hiç stres yapma gülüm Allah tamamına erdirsin inşallah sürekli Allaha emanet et bebişini

canım bende38 yaşındayım16 haftalık hamileyim bende çok endişelenmiştim ama ikili tes ve ense ölçümü iyi çıkınca biraz rahatladım canım kalbini ferah tut allah büyük inşallah hepimiz hayırlısı ile babişlerimizi kucağımıza alırız sorunsuz bi şekilde.

X