Benim gibi olan var mı??

Meredith eger sensen pes diyecegim artik
Ablacım o kim? Yeni üye olduğum yazmıyor mu ne zaman üye olmuşum kaç konu açmışım söylediğiniz kadın kim bilmiyorum ama konu açsa dahi sizi ilgilendirmez bırakın belki Burda kendini rahatlatıyordur. Kimin ne yaşadığını bilemeyiz

Sana kim kemik attı defol belki anam yaşındasın gelmiş burda laf yapıyor git çoluk çocuğunla ilgilen fazla zıplama her konuya zıplatmıyım seni
Rezil hayatının hıncını çıkarma çaban o kadar komik ki.
Senin anan yaşında ki ben senin şu yaşadığın rezilliklerin onda birini yaşamadım.
Sen çok zıplamışsın almışsın boyunun ölçüsünü.
Bu zihniyetle daha çok ağlarsın.
Daha lise diploması yok , karında bir cocuk , rezil bir herif , imam nikahı...

Hayır beklemedim ben de yeni öğrendim belirtiler keskinleşti şüpheyle test yaptım. Çünkü olmuyor diye şartlamış öyle gitmiştim bi anda olacağını da hiç düşünmedim aslında hatam burada ihtimallere bırakmamam gerekiyordu
o adamın babalık yapamayacağına dair kanıtlar olsun elinde, sana davranışı, hakaretleri vb. ne gerekiyorsa silme ve bir avukatla görüşüp ailenin yanına git ve o adamı bıçak gibi kesip at hayatından.

tekrar barışmayacağınızı bu toksik ilişkiyi kesin olarak bitirdiğini anlaması lazım tabii bu çok zaman alacak ama gardını sakın indirme. ailenin arkanda olduğundan da emin ol önce.

yani bütün kartlarını kendin ve çocuğun için hazırlayıp ailenin yanına yeni bir hayat kurmaya gitmelisin.

Rezil hayatının hıncını çıkarma çaban o kadar komik ki.
Senin anan yaşında ki ben senin şu yaşadığın rezilliklerin onda birini yaşamadım.
Sen çok zıplamışsın almışsın boyunun ölçüsünü.
Bu zihniyetle daha çok ağlarsın.
Umarım çocukların kınadığın her insandan birer parça yaşar umarım. Umarım öyle bir anda öyle bir çaresizliğin içine düşersin ki çıkmak için debelendikçe daha çok batasın. Sen rezil bir insan olmasaydın kendinden yaşça küçük bir kız çocuğuna bu denli yaklaşmazdın yazık sen de anne olacaksın iğrençsin

Ablacım o kim? Yeni üye olduğum yazmıyor mu ne zaman üye olmuşum kaç konu açmışım söylediğiniz kadın kim bilmiyorum ama konu açsa dahi sizi ilgilendirmez bırakın belki Burda kendini rahatlatıyordur. Kimin ne yaşadığını bilemeyiz

Burda sovup saymak gecici çözüm.
Eger eski uyeysen ve gerekli tavsiyelri almana ragmen hala ayni girdaptan cikamiyorsan hayatinda koklu bir degisiklik yapman gerekir. Bazi konularda dogru tektir. Aldir dedik, adam ilgilenmeyecek dedik. Kendi kararin, dogurmak istedin. Tamam ama o zaman şu adami bi sekilde arkanda birak artik

o adamın babalık yapamayacağına dair kanıtlar olsun elinde, sana davranışı, hakaretleri vb. ne gerekiyorsa silme ve bir avukatla görüşüp ailenin yanına git ve o adamı bıçak gibi kesip at hayatından.

tekrar barışmayacağınızı bu toksik ilişkiyi kesin olarak bitirdiğini anlaması lazım tabii bu çok zaman alacak ama gardını sakın indirme. ailenin arkanda olduğundan da emin ol önce.

yani bütün kartlarını kendin ve çocuğun için hazırlayıp ailenin yanına yeni bir hayat kurmaya gitmelisin.
Öyle yapmayı düşünüyorum çünkü gerçekten burda kalsam daha kötü ben sevgi görmedim bebeğim hiç görmez. En ufak inancım olsa yine resmi nikah kıyar evladımı babasıyla büyütmeye çabalarım ama yapamayacak. Yani bunda o kapasite yok keşke bilsem gebe kalacağım korunmazmıydım.

Umarım çocukların kınadığın her insandan birer parça yaşar umarım. Umarım öyle bir anda öyle bir çaresizliğin içine düşersin ki çıkmak için debelendikçe daha çok batasın. Sen rezil bir insan olmasaydın kendinden yaşça küçük bir kız çocuğuna bu denli yaklaşmazdın yazık sen de anne olacaksın iğrençsin
Boş yere beddua etme. Bana işlemez.
Suçu kendinizde arayacağınız yere böyle beddua ettikçe asla düzelemezsiniz.
Ana olacaksın ne çocuğu ?
Farklı işlere gelince yetişkin oluyorsunuz işine gelmedi mi çocuksunuz.
İğrençlik arıyorsan dön bak hayatına , tercihlerine.
Verilen akılları dinleyeceğin yok zaten.

Hirsinizi üyelere saldırarak gidermeyin üzülüyor insan gencecik insanın icinde bulunduğu duruma.Hangi şartlar nasıl bu hale getirdiyse sizi dünyaya öfkeli olsanız da ortada masum bir bebek var.İsiniz çok zor siginabilrceginiz baba mi olur devlet mi olur sığının.Dogumdan sonrada namusunuzla bir iş bulup vasıflı vasıfsız az çok demeyip çalışmak zorundasiniz.Alabileceginiz her tür yardımı alın her yere başvurun.Zor bir hayatınız olacak bunu bilerek kendinizi dizginleyin.Bazen olan bitenleri dinlemek bile kızdırır insanları çünkü hep kadınlar kk de üyeler yıllardır doğru dürüst yol gosteriyor yazıyor birde önlerine böyle bir örnek gelince nasıl olur diye bı sert çıkmalar olabilir yani.Siz burada üyelere bu kadar hakaret ederken yarın gerçek dünya sizi ezmeye çalışırken orada nasıl baş edeceksiniz .Sakın olmali akılcı olmalı insanların nefretini kazanmamalisiniz.Allah yardımcınız olsun

Peki çocuk doğunca nasıl olacak babalığı kim alacak? Hadi aldırdım ya da düştü derim inandı gerisi aile evimi biliyor illa bir şüphe için de çıkıp gelmez mi? Gelip görmez mi gebeyim ya da çocuk var
Ben avukat olmadığım için hukuki kısmında babalığı kim alır vs bilmiyorum ama babasız çocuk doğuran var demek ki bunun bir yolu bir şekilde var , babana de şüphelenip gelirse napcaz baba ev değiştirecek durumun var mı bu benim peşimi bırakmaz falan de bakalım değiştirebilir mi

Boş yere beddua etme. Bana işlemez.
Suçu kendinizde arayacağınız yere böyle beddua ettikçe asla düzelemezsiniz.
Ana olacaksın ne çocuğu ?
Farklı işlere gelince yetişkin oluyorsunuz işine gelmedi mi çocuksunuz.
İğrençlik arıyorsan dön bak hayatına , tercihlerine.
Verilen akılları dinleyeceğin yok zaten.
Akıl almak isteyeceğim son insan dahi olamazsın çok aklın varsa kendine kullan yaşınla aklın bir olsun insanları kınamak senin ne haddine sen kimsin burda fake isimlerin fotoların arkasına sığınmış kim ne konu açmış car car cevap yetiştireyim derin bu. Senin hayatında ne vasfın var acaba. Çok merak ettim iş kadını olsan gece gündüz burada boş laf yetiştirmezsin gram aklın var onu da burada harcama ufak tavsiye

Hirsinizi üyelere saldırarak gidermeyin üzülüyor insan gencecik insanın icinde bulunduğu duruma.Hangi şartlar nasıl bu hale getirdiyse sizi dünyaya öfkeli olsanız da ortada masum bir bebek var.İsiniz çok zor siginabilrceginiz baba mi olur devlet mi olur sığının.Dogumdan sonrada namusunuzla bir iş bulup vasıflı vasıfsız az çok demeyip çalışmak zorundasiniz.Alabileceginiz her tür yardımı alın her yere başvurun.Zor bir hayatınız olacak bunu bilerek kendinizi dizginleyin.Bazen olan bitenleri dinlemek bile kızdırır insanları çünkü hep kadınlar kk de üyeler yıllardır doğru dürüst yol gosteriyor yazıyor birde önlerine böyle bir örnek gelince nasıl olur diye bı sert çıkmalar olabilir yani.Siz burada üyelere bu kadar hakaret ederken yarın gerçek dünya sizi ezmeye çalışırken orada nasıl baş edeceksiniz .Sakın olmali akılcı olmalı insanların nefretini kazanmamalisiniz.Allah yardımcınız olsun
Teşekkür ederim yorumunuz için 💓

Akıl almak isteyeceğim son insan dahi olamazsın çok aklın varsa kendine kullan yaşınla aklın bir olsun insanları kınamak senin ne haddine sen kimsin burda fake isimlerin fotoların arkasına sığınmış kim ne konu açmış car car cevap yetiştireyim derin bu. Senin hayatında ne vasfın var acaba. Çok merak ettim iş kadını olsan gece gündüz burada boş laf yetiştirmezsin gram aklın var onu da burada harcama ufak tavsiye
Aklımı kullanacak kişilere veririm senin gibilere değil. 😂 Sen de verilen aklı , fikri kullanacak alt yapı yok zaten.
Yaşıyorsunuz saçma sapan hayatları gencecik yaşınızda biz söyleyince kınadı oluyor.
Kimsin sen necisin ki sana vasfı mı falan ispatlayayım komik olma.
Gelmiş konu açmışsın cevap verince gece gündüz buradasın olmuş. Çocuksun sen daha.
Zaten akıl konusunda tavsiye verecek halde değilsin ablam. Durumun ortada senin....

X