Benim gibi olan var mı??

Bu adamın sana yaptığı tecavüz, istismar. Sen bu adamı şikayet etsen hapse girecek türde birisi. Pisliğin birisi. Sen ne babalığından bahsediyorsun? Hadi bu çocuk doğdu, yarın öbür gün evlenmeye kalktı, böyle herifin babası olduğunu öğrenince kaç kişi bu çocuğu istemeyecek biliyor musun sen? Aç kalacak mamasız kalacak bu çocuk. Daha sen korunma yollarını bilmiyorsun, ya ikinci doğarsa ona da yazık olacak. Büyüdüklerinde aynı hayata onları zincirlediğin için sana kızacaklar. Annen baban sen 16 yaşında bu herifle görüşürken seni koruyamamışlar, torunlarını mı koruyacaklar?
Korunmak isteyen kim.7 sene sebepsiz yere olmadı diye üzülmüş, şimdi de oldu diye sevinçten eli ayağı titremiş.çok şükür diyor.

Aklımı kullanacak kişilere veririm senin gibilere değil. 😂 Sen de verilen aklı , fikri kullanacak alt yapı yok zaten.
Yaşıyorsunuz saçma sapan hayatları gencecik yaşınızda biz söyleyince kınadı oluyor.
Kimsin sen necisin ki sana vasfı mı falan ispatlayayım komik olma.
Gelmiş konu açmışsın cevap verince gece gündüz buradasın olmuş. Çocuksun sen daha.
Zaten akıl konusunda tavsiye verecek halde değilsin ablam. Durumun ortada senin....
Yalnız konuyu açan benim zıplayan sensin önce insan olmayı öğren sonra akıl mı fışkırıyorsun bilemem 19 dan berri üyesin hiç mi eşin dostun yok bi çık dışarı sosyal medya hayatınız olmuş. Deli gibi burada kim ne paylaşmış gideyim de boş yapayım diyorsun.

Yalnız konuyu açan benim zıplayan sensin önce insan olmayı öğren sonra akıl mı fışkırıyorsun bilemem 19 dan berri üyesin hiç mi eşin dostun yok bi çık dışarı sosyal medya hayatınız olmuş. Deli gibi burada kim ne paylaşmış gideyim de boş yapayım diyorsun.
Konu açarsan cevap gelir ne olacaktı Yurdagül?
Zeka fışkırman oradan belli.
Biz zamanında işimizi gücümüzü oturttuk.
Senin derdin eş olmuş gördük halini mesela. 🙄
Gerçek hayat yetmedi buralarda da rezil olmaya devam

Eee sevindim, çok şükür falan yazmış.şimdi de çeviriyor.
Aptal ben gebe kaldığıma sevindiğimi yani olduğuna sevindiğimi belirtiyorum çünkü olmuyor hayatım boyunca olmaz diyordum. Gelmiş çeviriyor falan ne çevirecem siz kimsiniz de çevirip konuşayım

Çocuğu alamam küçük değil o günaha kesinlikle giremem. Zaten olacağına ihtimal vermediğim için bi anda olunca şok oldum. Elim ayağım dolaştı
Peki, doğurdunuz ve ayrıldınız bu varlıktan diyelim ki, kim bakacak çocuğa? Babanızın bakacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. 16 yaşında sizin başka bir adamla birlikte yaşamanıza göz yummuş, belki de öyle kötü bir aile hayatı sunmuş ki size, bu suç bombası yaratığı kurtuluş olarak görmenize neden olmuş. Kızına böyle bir yaşamı reva görmüş babanız torununa gül gibi bakacak, öyle mi? Kendim bakarım gibi bir düşünceniz varsa bu da çok zor. Ortaokul mezunusunuz, üniversite mezunlarının bile işsiz olduğu bir ülkede bu dediğiniz imkânsız gibi.

Konu açarsan cevap gelir ne olacaktı Yurdagül?
Zeka fışkırman oradan belli.
Biz zamanında işimizi gücümüzü oturttuk.
Senin derdin eş olmuş gördük halini mesela. 🙄
Gerçek hayat yetmedi buralarda da rezil olmaya devam
Fazla TikTok izleme bakarsın bir Yurdagül gelir kocanı elinden alır ne olduğunu şaşarsın. Sizin gibilerle de kim evlenip karı yapıyorsa. Folloş olmuşsun anam yaşındasın gelmiş burda benle laf yetiştiriyorsun hadi anam git TikTok izle sen😁 aptal seni küçücük beyniyle bana laf yetiştiriyor

Fazla TikTok izleme bakarsın bir Yurdagül gelir kocanı elinden alır ne olduğunu şaşarsın. Sizin gibilerle de kim evlenip karı yapıyorsa. Folloş olmuşsun anam yaşındasın gelmiş burda benle laf yetiştiriyorsun hadi anam git TikTok izle sen😁 aptal seni küçücük beyniyle bana laf yetiştiriyor
Ahhh. Bende diyorum bu adamları nasıl buluyorlar ?
Bu ağızla sana başkası varmazdı zaten. Şaşırtmadı.

Ne pis agziniz varmis ya madem bu kadar zekisiniz ne diye dert yandiniz burdaki kadinlara kendi yolunuzu bulun. Allahim acisin o karninizdaki bebege boyle bir anne babasi olacak.

Ahhh. Bende diyorum bu adamları nasıl buluyorlar ?
Bu ağızla sana başkası varmazdı zaten. Şaşırtmadı.
Burada inleme fazla defol yapıştı kaldı. Koskoca kadınsın yaşından başından utan. Hala zırlıyorsun

Ne pis agziniz varmis ya madem bu kadar zekisiniz ne diye dert yandiniz burdaki kadinlara kendi yolunuzu bulun. Allahim acisin o karninizdaki bebege boyle bir anne babasi olacak.
Pis gelen pis gider sen de nasiplenmek istemiyorsan bence ufaktan kaçabilirsin. Madem çokkk pismiş ağzım

Öncelikle merhaba 7 yıldır cebelleştiğim toksik ilişkim var bir çok kez ayrıl barış sayamayacağım kadar imam nikahıyla 7 yıldır evliyiz güvenmediğim için hiç resmi nikah kıymayı düşünmedim ta ki hamile kalana kadar sebepsiz 7 yıl gebe kalamadım ama şuan çok şükür gebeyim bunun hayatımıza iyi geleceğini düşünürken kalp atışını tek başıma dinlemeye gittiğimde anladım ki her şey aynı. Resmi nikah yapmak içimden gelmiyor ama gebeyim de ne yapacağım bilmiyorum. Hiç iyi anlaşamıyoruz 7 yıl nasıl kaldın diyenlere alışmıştık evim düzenim vardı. Ailevi problemlerim vardı. Hiçbir yere ait hissedemedim sanki evim barkım yokmuş gibi… bana iyi davranmıyor çok ilgisiz aşırı yani bu durumu yaşayanlar anlar ne demek istediğimi. Ayrıca bir işi yok içeriye girdi 7 ay tek başıma bekledim yine neyse dedim şimdi bedavaya denetim de çalışıyor henüz para kazanamıyor. Geçim sıkıntısı da cabası. Çocuk olunca ne olacak nasıl eksikleri alacağız hiç böyle hayal etmemiştim kendisi 29 yaşında ama belki 10 yaşında ki çocuk ondan akıllıdır. Babam nikah kıyma 10 çocuğunda olsa ben razıyım gel diyor bırak gel. Ne yapacağım bilmiyorum. Bir kadın ne kadar değersiz hissedebilirse o kadar değersiz hissediyorum ve çocuğuma da iyi bir baba olamayacak biliyorum. 2 gün sonra aile evine yani şehir değiştirip kafa dinleyeceğim dönmemeyi düşünüyorum ne yapmam lazım çıkamıyorum yıllardır bu dipsiz kuyu sanki beni içine çekiyor.
bebeği aldır babanın evine dön

Yani nikah yapmadan üstüne alabilir doğru mu anladım?
Tabii ki alabilir. Baba hanesine ismini yazdırırsiniz, soyadini bile alır. Adam çocuğu tanıdığı müddetçe bu konuda sıkıntı yaşamazsınız
Evliliğe hiç gerek yok.
Benim çalıştığım iş dolayısıyla böyle çok çocuk görüyorum.

X