Benim eltim düşman başına..

bu tarz insanlarla nasıl başa çıkılır ?

• Ankete Katılan
    133
işte bunları anlat ona istemiyorum diye diret ama oraya gitmeyi nişanlın kafaya koyduysa ayrı evede çıksan en faz bir sene sonra gider annesinin yerine ozaman aldığın eşyalarla kalırsın bir de o eşyalarla gider kaynanın evini düzersin haberin olsun... Şimdi nişanlılıkla evlilik arasında dizginleri eline almak zor oluyor evlendinmi daha rahat ipleri eline alırsın açıkçası...

evlenince yani daha mı çok sözümü dinler nışanlım ?? yani onun için ilk önce annesi değil yuvası mı gelir ?? o anlamda mı dedin cnm ??

of... hafta sonu nışanlımın memleketine büyük eltimin oğlunun sünnet düğününe gideceğim... nışanlım memleketine gitmişti onla telefonda konuşurken

bu bana takan diğer eltim garip bi ses tonuyla ne giyineceksin dedi .. bende nşan kıyafetimi dedim kahkaha patlattı....

nışanlım onu giyinmemi istemişti... ne yapsam kızlar ya gülünç mü olur nışandaki elbisemi onların orda giyinsem... kimse görmedi onların orda

4 sene once actiginiz konuyu durup dururken hortlatmissiniz, bir de konuyu silmissiniz. Ne alaka yani? Silecekseniz, niye konuyu en yukariya tasidiniz ki? Sessiz sedasiz silin madem.
Dalga geciyorsunuz galiba. Kotu icerik yaptim.
:KK14:

merak eden bi arkadasa cevap yazdım sonra herşeyi açık açık yazmış olmama kızıp sildim

X