Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

hiç telaşlanma kuzicim herşey yolunda Allahın izniyle canım.
kuzicim yarım saat önce tuvalet kağıdına pembe kan geldi.çok korkuyorum hastalandım diye br daha gidemiyorum tuvalete kan gelmiştir diye.senin nasıl olmuştu.gelmişmiydi sendede.Allahım inşallah adet olmamışımdır.teste ne güze 2 günüm kalmıştı.

Canım benim test günümden üç dört gün önce baya bir pembe kan geldi, adet oldum sandım doktoru aradım tutunma kanaması olabilir devam ederse ara beni ama etmezse sorun yok dedi ve 1 saat kadar azar azar devam etti kanama sonra kesildi, inşallah seninkide böyledir canım telaş etme, devam edip etmediğini kontrol et, adet olacağını da pek sanmıyorum aslında ilaçlar geciktiriyo ya çünkü

ay en sonunda buldum konuyu ya...dünyadan haberim yokmuş be..
hayırlı olsun arkadaşım..darısı bizim başımıza..

yaaa sen bebek işini erteledin diye hiç ilgilenmiyosun buralarla bakıyorumda :)))
sağol canım amiin darısı bütün isteyenlerin başına inşallaha.s.

:teytey: tebrikler ben aranıza yeni katıldım kuzi allah tamamına erdirsin kucağındada göstersin benimde 2 adet dondurulmuşum var . inşaallah salıyada transferim var.dua edin benim dualarım bebiş isteyenlerle hayırlısıyla rabbimisteyen her kese kısmet etsin.allah yar ve yardımcımız olsun.

Sağol canım, benimde iki taneydi dondurulmuşum, Amiin canım Allah bütün isteyenlere nasip etsin, Allah yardımcın olsun inşallah sende güzel haberler verirsin bize, hadi hayırlısı bakalım a.s.

Gördümkiiiiii kutlamalar ben gelmeden başlamışş, hadi halaya burdan devam:teytey::teytey::teytey::dance:

Canım kaktüsümün söylediği gibi hamişimmm dostlar, benim dondurulmuşlarımda başardı çok şükür:dance:
benden dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyen bütün dostlarımdan Allah razı olsun canlarım benim, sizleri çok seviyorum, sizin çokkk payınız var bu pozitif sonuçta

Değerim "1331" kızlar nasıl iyimi söyleyin, ben nekadarlık hamiş olduğumu hesaplayamadığım için değer normalmi yüksekmi anlayamadım, transferden sonraki
12.günüm ama embriyolarım 5.gün embriyosuydu transfer yapıldığında, yani iki haftalık dersek baya yüksek oluyo dimi
doktorum gayet iyi dedi, ikiz olabilirmi dedim onu net söyleyemem ultrasonda belli olur dedi, aman hayırlısı olsun yeterki önemli değil ama çokk merak ediyorum,

Saranur, Diamond, Darkınlıfe, Gülseren ve diğer arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamiş kalınca dertler bitmiyo, yok kese görünecek, yok kalp atışı duyulacak, yok üç aylık tehlikeli dönem atlatılacak yani benim asıl işim yeni başlıyo sanırım hayırlısı bakalım birbirimizin desteğiyle bunlarıda atlatıcaz inşallahhhh :hooray:

Allah sağlıkla kucağına aldğın günleri de göstersin....bebişin yada bebişlerin sıkı sıkı tutunmayı öğrensinler annelerine....darısı başımıza....a.s.

gözün aydın canım.allah tamamına erdirsinçinşallah sağlıkla kucağınada alırsın bebişini

adınıza çok sevindim Allah tamamına erdirsin....değil 41,5 kere binlerce,milyonlarca kere MAŞALLAH Allah nazarlardan sakınsın....ve sizin yaşadığınız bu mutluluğu tüm bebek özlemi ve isteği içinde olan arkadaşlarımızda hayırlısı ile en kısa zamanda yaşasın inşallah...sevgiler:nazar::nazar::nazar::nazar:

Allah sağlıkla kucağına aldğın günleri de göstersin....bebişin yada bebişlerin sıkı sıkı tutunmayı öğrensinler annelerine....darısı başımıza....a.s.[/QUOTE

gözün aydın canım.allah tamamına erdirsinçinşallah sağlıkla kucağınada alırsın bebişini

adınıza çok sevindim Allah tamamına erdirsin....değil 41,5 kere binlerce,milyonlarca kere MAŞALLAH Allah nazarlardan sakınsın....ve sizin yaşadığınız bu mutluluğu tüm bebek özlemi ve isteği içinde olan arkadaşlarımızda hayırlısı ile en kısa zamanda yaşasın inşallah...sevgiler:nazar::nazar::nazar::nazar:

Amiiin arkadaşlar çok çok teşekkürler güzel dilekleriniz için:1hug:, Allah bütün isteyenlere tez zamanda en hayırlısıyla versin inşallaha.s.

kıs daha kalp atışına çok var, kesesini görcez 7'sinde daha inşallah,

ayy iyi iyi ben ultrasona giderken sende tedaviye başlıycan demekki, arıycan tabi kısım bekliycem, esirgermiyim kız senden dualarımı hiç, en hayırlısı neyse o olsun kaktüsüm ya Allah yardımcınız olsun, inşallah seni hamiş hamiş uğurlarız gideceğin yere hayırlısıyla inşallah, böylece gittiğin yerde de rahat edersin sana iş güç vermezler, rapordu, doktordu, doğumdu derken biter gider görevinde ohhhh ne güsel sırnaşık şey

:uhm:ayyy kız şaşırmışın ne yapıyım elimiz ayağımıza dolaştı bebişlerinin sevincinden...tamam keseyide hayırlısıyla görersin ,kalp seslerinide duyarsın inşallah..
ben biliyorum senin bebişlerde anneleri gibi inatçıdır...emin ol kii onlarda annelerinin kalp seslerini, keselerini görmen için gün sayıyorlardır....

kız benim için temennilerin harikaa...inşallah dediğin gibi de olur...bebişimle giderim...hayırlısıyla tabiii...:asigim:

:uhm:ayyy kız şaşırmışın ne yapıyım elimiz ayağımıza dolaştı bebişlerinin sevincinden...tamam keseyide hayırlısıyla görersin ,kalp seslerinide duyarsın inşallah..
ben biliyorum senin bebişlerde anneleri gibi inatçıdır...emin ol kii onlarda annelerinin kalp seslerini, keselerini görmen için gün sayıyorlardır....

kız benim için temennilerin harikaa...inşallah dediğin gibi de olur...bebişimle giderim...hayırlısıyla tabiii...:asigim:

Amiinnnn hayırlısıyla inşallah kaktüsüm, ikincide tutacak hayırlısıyla, seninle herşeyimiz benziyo ya bu da benzer inşallah

canimmmm hayirli olsun...insallah bebislerini saglikla kucagina alirsin...bebislerini dedim cünkü iceme öyle doguyo:)
allah biz bekleyenlerede yardim etsin...
pozitif olun kizlar...hepimiz dünyanin en güsel anneleri olucas....
öpüldünüz....

kuzicim nasıl gidiyor varmı ağrın falan...
şimdi doktora ne zaman gidicen 2 hafta sonramı doktorunu arıcaktın aradınmı.
sanki burda ben bhcg değeri 1000 i geçince kese gözüküyor diye okumuştum.
senin değerin dahada yüksek...

canimmmm hayirli olsun...insallah bebislerini saglikla kucagina alirsin...bebislerini dedim cünkü iceme öyle doguyo:)
allah biz bekleyenlerede yardim etsin...
pozitif olun kizlar...hepimiz dünyanin en güsel anneleri olucas....
öpüldünüz....

Sağol canım amin çok sağol, bana da ikiz gibi geliyo ama bilmiyorum çok merak ediyorum:1rolleyes:, Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sanada en kısa zamanda inşallaha.s.

Canım Amiin darısı başına hayırlısıyla inşallah, :)) üç kişi olduğumuzu pek sanmıyorum iki embriyoyla üçtane bebe biraz zor olur herhalde ama Allahın işide belli olmaz hayırlısı bakalım, sen ne yaptın?

canım ben zaten iki bebiş bide sen üç kişi demek istemiştim sen artık kendini üç kişi düşünmelisin kendine iyi bakmazsan iki minik kuşa nasıl bakıcan ki

kuzicim nasıl gidiyor varmı ağrın falan...
şimdi doktora ne zaman gidicen 2 hafta sonramı doktorunu arıcaktın aradınmı.
sanki burda ben bhcg değeri 1000 i geçince kese gözüküyor diye okumuştum.
senin değerin dahada yüksek...

Yok canım ağrım falan yalnız kasık bölgelerinde baskı ve şişkinlik var içerde bişeyler oluyo ama noluyo bilmiyorum :) inşallah iyi şeylerdir, ben daha aramadım doktoru ama yarın aramayı düşünüyorum, ben duymadım hiç öyle bişey ama değerle bağlantılı olduğunu sanmam kesesinin, çocuğun oluşma evreleriyle ve kaç haftalık olduğuyla ilgilidir kese herhalde
bende herkes gibi 12.gün test yaptım doktor çok iyi dedi ama başkalarının niye en yüksek 300- 350 çıkıyo da benimki böyle bende bi anlam veremiyorum valla, anormal bişey olmasında inşallah

neyse sen ne yaptın devam etmiyo dimi kanaman

canım ben zaten iki bebiş bide sen üç kişi demek istemiştim sen artık kendini üç kişi düşünmelisin kendine iyi bakmazsan iki minik kuşa nasıl bakıcan ki

heeee :roflol:, herkes değer yüksek diye ikiz hatta üçüz diyo da sende öyle düşündün sandım, valla siz böyle dedikçe iyice meraklanıyorum ikizmi tekmi diye, test günü geldi rahatladım dedim şimdide ultrason günü gelmek bilmiyo

heeee :roflol:, herkes değer yüksek diye ikiz hatta üçüz diyo da sende öyle düşündün sandım, valla siz böyle dedikçe iyice meraklanıyorum ikizmi tekmi diye, test günü geldi rahatladım dedim şimdide ultrason günü gelmek bilmiyo

yaşamda hep bi şeylerin koşturması oluyor dimi tedavi test günü kalp atışı kese cinsiyet doğum .... hiç bitmiyo ama senin yaşadıkların şu an en tatlı süreç bence . allahım inşallah bana ve tüm bebiş isteyenlerede bu tatlı süreci yaşatır

X