Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

:çok üzgünüm:Arkadaşlar sabah uyandığımda kahverengi leke vardı işe gittim ve kanama başladı çok korktum, doktor eve git dinlen dedi, geldim yatıyorum kanama azar azar devam etti, şimdi lekelenmeye dönüştü, herşey Allahtan biliyorum ama çok moralim bozuldusenağlama
birde kasıklarım ve karın bölgem çok dolgun ve şişkin, normalmi böyle şeyler sizlerdede oldumu, doktor gel bakalım falan demedi kese henüz görünmeyeceği içinmi acaba

bugüne kadar herşey okadar normaldiki ne akıntı ne lekelenme, bugün birden bire neoldu böyle anlamadım, böyle devam ederse işe nasıl gidicemki ben ya, izin almakta problem offff of

ne diyosun sen dostum yaaaa hemen işi stresi bırak...ayaklarını uzatarak yat dinlen ve üzülüp bebişinide üzme....canım benim yaaaa Allahın izniyle bugünleride hayırlısıyla atlatacaksın...sen yeterki kendini yorma...öpüyorum seni...

merhaba arkadaşlar, burayı yeni keşfettim ve girer girmez hamilelik haberi okumak beni çok heycanlandırdı ve umutlandırdı. bende tedavi görüyorum ve tam 1 hafta sonra kan testim yapılacak; umarım allah bana da isteyen herkesede nasip eder.
tebrik ederim arkadaşım

Çok Sağol, inşallah güzel sonuç alırsın hayırlısıyla darısı başına inşallaha.s.

ne diyosun sen dostum yaaaa hemen işi stresi bırak...ayaklarını uzatarak yat dinlen ve üzülüp bebişinide üzme....canım benim yaaaa Allahın izniyle bugünleride hayırlısıyla atlatacaksın...sen yeterki kendini yorma...öpüyorum seni...

kaktüscüm merhaba canım sana birşey soracağım dondurulmuş transferi adetin kaçıncı günü tedavi başlıyor nasıl oluyor ve adetin kaçıncı günü transfer gerçekleşiyorŞeniz

:çok üzgünüm:Arkadaşlar sabah uyandığımda kahverengi leke vardı işe gittim ve kanama başladı çok korktum, doktor eve git dinlen dedi, geldim yatıyorum kanama azar azar devam etti, şimdi lekelenmeye dönüştü, herşey Allahtan biliyorum ama çok moralim bozuldusenağlama
birde kasıklarım ve karın bölgem çok dolgun ve şişkin, normalmi böyle şeyler sizlerdede oldumu, doktor gel bakalım falan demedi kese henüz görünmeyeceği içinmi acaba

bugüne kadar herşey okadar normaldiki ne akıntı ne lekelenme, bugün birden bire neoldu böyle anlamadım, böyle devam ederse işe nasıl gidicemki ben ya, izin almakta problem offff of

canım benim hemen telaş stres yapma lütfen sakin olmaya çalış dualarım seninle meleklerin seni bırakmasın diye sevgiyle sağlıkla kalŞeniz:nazar:a.s.:nazar:

tebrik ederim..
Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

aman dikkat et canım sakın işe falanda gitme ben şimdi gördüm yazdıklarını, kesin istrihat et,bende öyle hissediyorum bide fazla ayakta kalınca ağrı yapıyor,yatarkende ağrıo yapıyor bazen sendede oluyormu.
evet canım doktor ultrasonda bişey göremicek o yüzden seni çağırmamıştır daha çok erken çünkü
benim ilk düşüktede öyle olmuştu,sen rahat ol kendinide üzme geçicek bak kahverengi lekeye dnüşmüş bile.kendini biraz yordun galiba.

Evet benimde çok ayakta kalınca ağrı gibi değilde aşağıya doğru çekiyo sanki kasıklarım rahatsızlık hissediyorum, normaldede sürekli bir şişkinlik var doktor gazdan olabilir diyo ama değil, kanama durdu lekelenme devam ediyo nolacak bilmiyorum, bu arada benim göğüslerimde beyaz birşey yokda acayip derecede büyümeye başladı ve bastırınca acıyo

canım benim yaaa...endişelenmen çok normal ama...ne olur daha fazla kendini kasma...bebişlerinde yorulur yoksa....bur abu durumda olupta sonradan normale dönen düzelen birçok arkadaş okumuştum ben...sen canını daha fala sıkma....sen şimdi bol bol dinlen....a.s.
sanırım bizim gibi bu tüp bebek serüveninde olanların stresi,endişeleri hiç bitmeyecek....hamile kalsan bile 9 ay sürekli değişen sorular kafamızi yiyip biterecek...

canım inşallah bebişlerine birşey olmamıştır...allah yanınd ave yardımcın olsun inşallah canım...

Bitmiyo yeşbücüm bitmiyo hergün yeni bir dert, hayırlısı olsun inşallah ya

Dinleniyorum kaktüsüm ya çok moralim bozuldu ama şimdi daha iyiyim, atlatırız inşallah ama dinlenmeden yatmadan olmuyo bu iş onu anladım, çalışırkende ne mümkün

şışttttt umutsuzluk yok....bunlar nazlı veletler...kanama yaparlar, sancı yaparlar annelerinin yüreklerini ağızına getirecekler ya ondan...ahh bir doğsunlar popolarına popolarına vurucaz vallahi...mümkün olduğu kadar yat dinlen kuzi....bebişler sana sıkı sıkı tutunacak içime doğuyor...yarın toplamam var..dualarınızı istiyorum...ve hepimiz için dua ediyorum....

kuzi
canım geçmiş olsun dr seni çağırmadı mı utrasonala bakılmadı.Benim tanıdığım biride aynı durumu yaşadı ve şimdi 2 yaşında bebek ama yinede biraz dikkatli olmalısın canım.biliyorum dikkatla davranıyorsun.kanamanın devam etmemesi iyiye işaret

kuzicim geçmiş olsun.bol bol dinlen canım.böyle şeyler normalmiş.canını sıkma.Allahın izniyle bebişin bırakmaz seni....

şışttttt umutsuzluk yok....bunlar nazlı veletler...kanama yaparlar, sancı yaparlar annelerinin yüreklerini ağızına getirecekler ya ondan...ahh bir doğsunlar popolarına popolarına vurucaz vallahi...mümkün olduğu kadar yat dinlen kuzi....bebişler sana sıkı sıkı tutunacak içime doğuyor...yarın toplamam var..dualarınızı istiyorum...ve hepimiz için dua ediyorum....

Sağol inşallah dediğin gibi olur, dert bitmiyo işte, Allah yardımcın olsun kolaylıklar versin inşallah dua ediyorum canım

kuzi
canım geçmiş olsun dr seni çağırmadı mı utrasonala bakılmadı.Benim tanıdığım biride aynı durumu yaşadı ve şimdi 2 yaşında bebek ama yinede biraz dikkatli olmalısın canım.biliyorum dikkatla davranıyorsun.kanamanın devam etmemesi iyiye işaret

Yok canım ya çağırmadı daha kese görünmez diye herhalde, inşallah iyiye gidiyodur, tüp yaptıranların çoğunda oluyo lekelenmeler biliyorum ama benim bugüne kadar olmayıp birden kanama olunca şok oldum resmen, hayırlısı Allahtan artık

kuzi cim çok sevindm ben uzun zamandr yoktm yeni gördm haberi hayırlı olsun canım inşllh kucağına da almayı nasip eder RABBİM

kuzicim korkma canım sende biliyorsunki çok normaldir bu tür şeyler biraz kanamanda olacak, sancında olacak ,midende bulanacak bunların hepsini yaşayacaksın yerimseniben hem bütün dr larda aynı fikirde .....anneleri meleklerin seni bırakmayacak allahın izni ile kendini ve meleklerini daha fazla üzme oldumu :emir_bebek::emir_bebek:a.s.

X